Deante

Deante w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Deante w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody katalogi Wydarzenia

O firmie Deante

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Czysta elegancja od Deante - drzwi natryskowe Moon z powłoką Active Cover

Czysta elegancja od Deante - drzwi natryskowe Moon z powłoką Active Cover

2012-10-05 14:22:00

Najnowszy produkt w ofercie kabin natryskowych marki Deante to idealne połączenie niebywale eleganckiego wzornictwa z zaawansowaną technologią produkcji. Drzwi natryskowe Moon wyposażone zostały w powłokę Active Cover, która wprowadza zupełnie nową jakość w zakresie utrzymania kabiny w czystości.

czytaj więcej
Deante - kabina prysznicowa dla dwojga

Deante - kabina prysznicowa dla dwojga

2012-02-15 13:15:00

Oszczędność miejsca, czasu, wody, a przy okazji chwile bliskości z wybrankiem serca. Wszystko to w przestronnej kabinie prysznicowej typu walk in. Model ten znajduje coraz więcej zwolenników porannych rytuałów wykonywanych zarówno we dwoje, jak i w pojedynkę. Kabiny typu walk in pozbawione są tradycyjnych drzwi - stanowią otwartą przestrzeń, ograniczoną jedynie szklanymi przegrodami. Prysznic w takim miejscu daje poczucie wolności, a zarazem intymności, również tej rozumianej jako bliskość i czułość między partnerami. W wygodnej kabinie może bowiem dołączyć do nas ukochana osoba, która uczyni czynności pielęgnacyjne jeszcze bardziej błogimi.

czytaj więcej
Deante: Twardy jak… Stone

Deante: Twardy jak… Stone

2011-10-03 15:02:00

Można śmiało powiedzieć: Stone jest męski, nie tylko dlatego, że na pierwszy rzut oka jest wytrzymały i silny. Został zaprojektowany przez mężczyznę projektanta i architekta Pawła Dudziaka, dzięki temu otrzymał twarde cechy i wyraziste rysy. Model cechują proste kąty oraz oparty na formie kwadratu nietuzinkowy kształt.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P