Gerlach

Gerlach w dziele kuchnia

Akcesoria kuchenne

Gerlach w dziale informacje

Nagrody
Poranna kawa w artystycznym otoczeniu

Poranna kawa w artystycznym otoczeniu

2013-05-23 12:31:00

Czy miejscem, w którym podziwia się sztukę, musi być muzeum? Czy wielkie dzieła malarskie zawsze powinno się oprawiać w ramy? Niekoniecznie. Okazuje się, że można otaczać się sztuką każdego dnia bez konieczności wychodzenia z domu. Na przykład podczas picia porannej kawy.

czytaj więcej
Psotki przy stole, czyli bajeczny sposób na niejadka

Psotki przy stole, czyli bajeczny sposób na niejadka

2013-03-18 12:05:00

Dbając o potrzeby najmłodszych konsumentów, marka Gerlach wzbogaciła swoją ofertę o linię Gerlach Kids. W jej skład wchodzą naczynia, sztućce i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Psotki, nowość produktowa w portfolio firmy, to zastawa obiadowa dla najmłodszych, której cechą charakterystyczną jest przede wszystkim niebanalny design.

czytaj więcej
Gerlach wyróżniony Superbrands Created in Poland 2013

Gerlach wyróżniony Superbrands Created in Poland 2013

2013-01-29 14:28:00

Ponadczasowy design i wyjątkowa jakość produktów - to główne atrybuty marki Gerlach, która od lat gości w polskich domach. Dzięki uznaniu swoich klientów firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie Superbrands Created in Poland 2013 i tym samym znalazła się w gronie ulubionych marek Polaków. Gerlach został uznany za faworyta i markę godną polecenia w swojej kategorii.

czytaj więcej
Savoir-vivre sztućców nie tylko na karnawał

Savoir-vivre sztućców nie tylko na karnawał

2013-01-17 12:05:00

Jak nakryć stół zgodnie z zasadami savoir-vivre’u? Jakie sztućce będą najlepiej pasować na konkretną okazję? I jak odpowiednio posługiwać się nimi podczas spotkania? Firma Gerlach, producent artykułów kuchennych, przygotowała zbiór podstawowych zasad dotyczących posługiwania się sztućcami, które wzbogacą wiedzę i pozwolą każdemu cieszyć się dobrą zabawą.

czytaj więcej
Gerlach: Nakryj świąteczny stół z Emmą

Gerlach: Nakryj świąteczny stół z Emmą

2012-12-14 11:24:00

Złoto, czerwień, a może błękit? Tradycyjnie czy nowocześnie? Te pytania zadaje sobie każdy, kto planuje udekorować dom na Boże Narodzenie. Trendy w aranżacjach świątecznych zmieniają się praktycznie co sezon, widać to zwłaszcza w oprawie wigilijnych stołów. Nic tak nie podkreśli uroczystego charakteru spotkania jak piękna zastawa. Firma Gerlach w tym roku proponuje postawić na porcelanę Emma - łączącą klasykę z nowoczesnym designem.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P