Fotolia

Fotolia w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Fotolia

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 23 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 4.1 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.

Jak szybko i łatwo odświeżyć wygląd łazienki?

Jak szybko i łatwo odświeżyć wygląd łazienki?

2014-08-22 12:08:00

Sierpień to dobry moment, żeby zdążyć jeszcze z szybkim remontem łazienki przed początkiem roku szkolnego i powrotem do jesiennych obowiązków. Co najważniejsze, efektowne odświeżenie jej wyglądu wcale nie musi być kosztowne, ani zbyt czasochłonne. Dzięki kilku prostym sposobom, nudna łazienka zyska zupełnie nowy charakter.

czytaj więcej
Fotolia: Nowy pokój ucznia na nowy rok szkolny

Fotolia: Nowy pokój ucznia na nowy rok szkolny

2013-08-23 12:28:00

Początek roku szkolnego zbliża się dużymi krokami, w tym czasie można pomyśleć o zmianie wystroju pokoju dziecka. Dzięki wielu możliwościom aranżacyjnym, możemy prosto i szybko zmienić charakter całego wnętrza lub tylko postawić na zmianę detali. Wprowadzą świeży powiew i energię na cały rok szkolny.

czytaj więcej
Wiosenna metamorfoza z fototapetą w tle

Wiosenna metamorfoza z fototapetą w tle

2013-04-26 11:22:00

Słońce, coraz dłuższe i cieplejsze dni, a także - wyczekiwana z utęsknieniem - zieleń wokół nas to niekwestionowane oznaki wiosny. Dzięki kilku prostym trikom, radosny klimat wiosny możemy wprowadzić także do wnętrz naszych domów. Soczyste, zielone kolory i nowoczesne wzory fototapet oraz elementów wyposażenia wnętrz z pewnością nam w tym pomogą.

czytaj więcej
Obraz - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

Obraz - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

2013-02-22 15:38:00

Przełom zimy i wiosny to jeden z najbardziej nużących i szarych okresów w roku. W tym czasie warto wprowadzić trochę nowej energii do wnętrz swojego domu. Wieszając na ścianach inspirujące obrazy i grafiki, nawet najbardziej pospolita przestrzeń nabierze nowego charakteru.

czytaj więcej
TOP 5 - Najpopularniejsze fototapety w domach Polaków

TOP 5 - Najpopularniejsze fototapety w domach Polaków

2012-11-29 16:00:00

Moda na fototapety powraca. Do łask wróciły panoramiczne widoki w salonach i natura na szklanych fototapetach w jadalni, kuchni czy nawet w łazience. Nowoczesne technologie pozwalają zamontować fototapetę tam, gdzie chcemy. Zdjęcia znajdziemy w bazie Fotolia - to największy bank zdjęć, który współpracuje z kilkudziesięcioma firmami produkującymi fototapety. Jakie motywy najbardziej kochają Polacy? Prezentujemy pięć najczęściej wybieranych fototapet w ciągu ostatniego roku.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P