Bruk-Bet

Bruk-Bet w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Bruk-Bet

Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet  jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe. Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto, postarzane kostki Antic, wyroby Uni Split i Realit. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych.

W 2010 roku firma Bruk-Bet poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia. W 2011 roku oferta Termalica została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne.
 

Bruk-Bet: Kamień dekoracyjny Luna - księżycowy krajobraz we wnętrzach Twojego domu

Bruk-Bet: Kamień dekoracyjny Luna - księżycowy krajobraz we wnętrzach Twojego domu

2015-09-08 13:05:00

Dostępne dziś na rynku rodzaje dekoracji ściennych stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla wszystkich, którzy poszukują nieszablonowych rozwiązań. Producenci kuszą nas bogactwem kolorów, mnogością wzorów i faktur oraz różnorodnością materiałów. Tylko czy ma to sens, skoro coraz częściej w aranżacji wnętrz stawiamy na oszczędny w wyrazie minimalizm?

czytaj więcej
Stara cegła zawsze w modzie

Stara cegła zawsze w modzie

2015-02-24 17:28:18

Surowe ściany, widoczne elementy konstrukcyjne budynku oraz stare drewniane posadzki - jeszcze kilkanaście lat temu nikt w Polsce nie przypuszczał, że taki wystrój stanie się synonimem luksusu, wielce pożądanym przez nabywców niestandardowych lokali. Dziś, niesłabnące zainteresowanie loftami i wnętrzami urządzanymi w tym amerykańskim stylu, pozwala producentom materiałów dekoracyjnych na rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

czytaj więcej
Dekorujemy wnętrza kamieniem naturalnym

Dekorujemy wnętrza kamieniem naturalnym

2014-08-21 14:17:00

Przy ogromie i różnorodności dostępnych na rynku propozycji dekoracji ściennych nietrudno jest uzyskać olśniewający efekt. Sztuka polega jednak na tym, by oryginalne aranżacje nie przytłaczały jednocześnie obfitością użytych form i kolorów. Podpowiadamy, jak umiejętnie wykorzystać kamień dekoracyjny, aby ściany były przyciągającym uwagę elementem wystroju wnętrza.

czytaj więcej
Pomysł na salon - jak stosować ścienny kamień dekoracyjny

Pomysł na salon - jak stosować ścienny kamień dekoracyjny

2013-12-13 11:22:00

Kamienie dekoracyjne stanowią ciekawą alternatywę dla farb i tapet. Na rynku dostępne jest wiele ich wzorów - od skalnych stosów, luźno ułożonych murków po przypominające wyglądem szczapy drewna. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, powinniśmy określić wiodącą stylistykę salonu. Kamienie wyglądające jak skalne odłamki sprawdzą się w minimalistycznych pomieszczeniach, w otoczeniu mebli wykończonych aplikacjami ze stali. Kremowe i beżowe murki lub polana drewna współgrają z cieplejszymi aranżacjami w kolorach ziemi.

czytaj więcej
Retro dekoracja w kuchni nie musi być droga

Retro dekoracja w kuchni nie musi być droga

2012-11-21 18:00:00

Prostota w kuchni jest zwyczajnie funkcjonalna. Jednolite powierzchnie kuchennego umeblowania są łatwiejsze do utrzymania w czystości niż te opatrzone dekoracyjnymi aplikacjami. Gdy jednak obawiamy się, że nasza kuchnia nabierze laboratoryjnego chłodu, rozważmy jej ocieplenie poprzez zastosowanie ozdób w stylu retro.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P