Boen

Boen w dziale informacje

Promocje Nagrody Wydarzenia
Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

2013-04-30 10:06:00

Drewniane podłogi warstwowe oferowane przez firmę Boen są eleganckie i efektowne. Czasem istnieje potrzeba, ze względu na wyjątkowy charakter wnętrza, aby posadzki przyciągały uwagę i stanowiły element dekoracyjny. Producent oferuje listwę aluminiową, z którą niezwykle atrakcyjnie prezentują się wszystkie gatunki drewna.

czytaj więcej
Deski lite Boen w historycznych wnętrzach

Deski lite Boen w historycznych wnętrzach

2013-04-18 18:45:00

Deski lite Boen w historycznych wnętrzach  zamku w niemieckim Stettenfels, nieopodal Stuttgartu. To budowla z XI wieku o bogatej, wielowiekowej tradycji, która wraz z upływem czasu zmieniała się, dostosowując się do nowych potrzeb i wymagań użytkowników.
 

czytaj więcej
Podłogi Boen Chaletino - nowość dla entuzjastów  drewna

Podłogi Boen Chaletino - nowość dla entuzjastów drewna

2013-04-11 10:00:00

BOEN wprowadziła do swojej oferty prestiżową serię Chaletino, skierowaną do koneserów drewnianych podłóg. Łączy ona staranność wykonania ze specjalnie wyselekcjonowanym surowcem. Chaletino to dębowe podłogi olejowane, szersze i znacznie dłuższe od większości dostępnych podłóg.
 

czytaj więcej
Nowa jakość podłóg olejowanych w ofercie firmy Boen

Nowa jakość podłóg olejowanych w ofercie firmy Boen

2013-03-15 13:03:00

Drewniane podłogi zabezpieczone olejem wyglądają naturalnie, a ich struktura oraz usłojenie jest wyraźnie widoczne. W trosce o komfort użytkowników, producent wprowadził do swojej oferty, na masową skalę, nowatorskie rozwiązanie: podłogi dwukrotnie pokryte olejem, które nie wymagają olejowania zaraz po ułożeniu. Premiera tej nowości miała miejsce podczas tegorocznych targów BAU w Monachium.

czytaj więcej
Stonewashed - podłogi inspirowane naturą

Stonewashed - podłogi inspirowane naturą

2013-03-08 10:00:00

Podłogi Stonewashed to kolekcja zmysłowych desek dębowych, o kontrastujących barwach, z których jedne nawiązują do skał wulkanicznych, inne zaś do delikatnie połyskujących pereł. Wyjątkowa, łatwo wyczuwalna struktura, została uzyskana przy pomocy szczotkowania powierzchni, pokrycia olejem naturalnym lub wędzenia. W efekcie faktura podłóg jest zróżnicowana i niemal trójwymiarowa.

czytaj więcej
Pielęgnacja i konserwacja podłóg drewnianych

Pielęgnacja i konserwacja podłóg drewnianych

2013-02-25 14:32:00

Kto z nas nie marzy o wiecznie pięknej i efektownej drewnianej podłodze? Warto wiedzieć,  że właściwa pielęgnacja oraz przestrzeganie kilku prostych wskazówek spowoduje, że nasza podłoga będzie wyglądała elegancko i świeżo przez wiele długich lat.

czytaj więcej
Jatoba z kolorowymi wstawkami w  ofercie firmy Boen

Jatoba z kolorowymi wstawkami w ofercie firmy Boen

2013-02-19 19:54:00

Deski Jatoba z serii Świat Morza (ShipsDeck) to jednolamelowe podłogi, dostępne w dwóch wariantach: z łączeniem jasnym z klona kanadyjskiego lub z wstawką z dęba wędzonego. W odróżnieniu od podłóg, które na całej swej szerokości mają jedną lamelę na całą szerokość deski, te mają dodatkowo wąską wstawkę z innego drewna, co urozmaica, a jednocześnie uszlachetnia płaszczyznę.

czytaj więcej
Boen: Styl nowoczesny w podłogach serii GENT

Boen: Styl nowoczesny w podłogach serii GENT

2013-02-07 15:10:00

GENT to charakterystyczna seria ekskluzywnych podłóg jednolamelowych, w których wierzchnia warstwa jest przedzielona na pół. Dzięki temu ułożona podłoga szczególnie dobrze prezentuje się we wnętrzach urządzonych nowocześnie i młodzieżowo. To podłoga dla wszystkich, którzy są spontaniczni i czują się młodo.

czytaj więcej
Boen na targach BAU w Monachium

Boen na targach BAU w Monachium

2013-01-28 14:29:00

W dniach od 14 do 19 stycznia br. w Monachium odbyły się Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych, czyli BAU 2013. Wystawcy z przeszło 40 krajów zajęli około 180 000 m2 powierzchni wystawowej. Stoisko firmy Boen mieściło się w hali w całości poświęconej producentom podłóg.
 

czytaj więcej
Boen - wnętrza nasycone kolorami

Boen - wnętrza nasycone kolorami

2013-01-23 15:28:00

Doskonałym uzupełnieniem niebanalnych aranżacji są ciemne, drewniane podłogi, które podkreślają urodę pomieszczenia i idealnie współgrają z wyposażeniem. W każdym wnętrzu podłoga wygląda inaczej i za każdym razem zachwyca orientalną urodą.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P