Dom Korkowy

Dom Korkowy w dziale informacje

Nagrody Wiadomości
Profesjonalna i funkcjonalna aranżacja wnętrza firmy

Profesjonalna i funkcjonalna aranżacja wnętrza firmy

2012-11-12 19:38:00

Biuro, kawiarnia, salon fryzjerski czy kosmetyczny - miejsca, do których zapraszamy klientów, urządzone gustownie, często w nowoczesnym, minimalistycznym stylu powinny z jednej strony być doskonałą przestrzenią do pracy, z drugiej zaś nastrajać pozytywnie i tworzyć atmosferę przyjazną każdemu, zarówno znajdującym się w nich pracownikom, jaki i przychodzącym tu gościom i klientom.

czytaj więcej
Dom Korkowy: Sposoby na aranżację luksusowego wnętrza

Dom Korkowy: Sposoby na aranżację luksusowego wnętrza

2012-10-04 14:20:00

Aktualne trendy pozwalają na mieszanie różnych stylów wnętrzarskich. Popularny w XXI wieku styl minimalistyczny można łączyć z elementami klasycyzmu, postmodernizmem, czy z modnym do dziś art-deco. Nowoczesność upodobała sobie otwartą przestrzeń, która jest idealną bazą do stworzenia oryginalnego wystroju wnętrz.  Współczesne aranżacje w stylu nowoczesnym to przede wszystkim prostota, minimalizm oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, jak i materiałowych. Istnieje kilka sposobów na to, aby w modne wnętrze przemycić odrobinę finezji czyniąc je luksusowym i niepowtarzalnym.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P