CAL

CAL w dziale pokój

Szafy

CAL w dziale sypialnia

Szafy

CAL w dziale informacje

Finanse Nagrody Wiadomości Wydarzenia

O firmie CAL

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku od blisko trzydziestu lat. Powstały w 1985 roku jako spółka jawna z polskim kapitałem zatrudnia obecnie ok. 120 osób. Głównym przedmiotem działalności firmy CAL jest produkcja stolarki otworowej - drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ma w swojej ofercie zarówno standardowe rozwiązania, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. W produkcji CAL stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna, wręg antywłamaniowy, systemy drzwiowe do domów inteligentnych. Drzwi zewnętrzne Zakładu Stolarki Budowlanej CAL wytwarzane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Zostały zbadane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie umożliwiającym dopuszczenie do obrotu i oznakowanie znakiem CE. Produkty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL sprzedawane są na terenie całego kraju. W wielu punktach sprzedaży dla kupujących dostępne są również usługi autoryzowanej grupy montażowej.

Drzwi pasywne, do tego bezobsługowe, ale naturalne?

Drzwi pasywne, do tego bezobsługowe, ale naturalne?

2017-10-11 09:42:00

Wyjątkowe właściwości termoizolacyjne (Ud­ od 0,58 W/m2K), które spełniają standardy budownictwa energooszczędnego i pasywnego. To realne oszczędności, które odczujesz w portfelu.  Postaw na zwiększoną szczelność całej konstrukcji. Wybierz drzwi Ambasadora Budownictwa Pasywnego.

czytaj więcej
Premiera katalogu CAL. Aż trzy nowe kolekcje!

Premiera katalogu CAL. Aż trzy nowe kolekcje!

2017-05-26 09:10:00

Trzy nowe kolekcje, prawie 80 modeli drzwi wewnętrznych (w tym ponad 20 nowych) i aż 16 rodzajów ościeżnic w trzech różnych typach wykończenia. Do tego nowe dedykowane włoskie klamki,  systemy przesuwne, wzbogacona paleta kolorów oraz stylowe szklenie. Tak wygląda najnowsza oferta CAL, którą już niebawem firma wprowadzi na rynek w nowym katalogu drzwi wewnętrznych.

czytaj więcej
A na imię jej Geometria: Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL

A na imię jej Geometria: Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL

2017-02-09 11:33:00

Dziewięć inspirujących wzorów, aplikacje ze szkła lacobel w trzech najpopularniejszych kolorach i nieszablonowy design. Tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą kolekcję drzwi wewnętrznych CAL.

czytaj więcej
Drzwi ekologiczne, ale jakie?

Drzwi ekologiczne, ale jakie?

2016-10-26 11:23:24

Wytworzenie drewna (drewno to surowiec otrzymywany ze ściętych drzew i formowany przez obróbkę) i jego przygotowanie do produkcji pochłania znacznie mniej energii niż wytworzenie PCV, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń oraz mniejsze zużycie paliw. Drzwi drewniane można przetworzyć w niemal 100 proc. Nawet, jeżeli nie zostaną ponownie wykorzystane, ulegną naturalnej biodegradacji. PCV nie - wprowadzone raz do środowiska zalega w nim już zawsze. Warto podkreślić, że w skali globalnej mniej niż 1 proc. tworzyw PCV jest poddawana recyclingowi.

czytaj więcej
Nowa kolekcja Drzwi CAL - doskonałe połączenie drewna i aluminium

Nowa kolekcja Drzwi CAL - doskonałe połączenie drewna i aluminium

2016-09-30 11:15:00

Klasa Premium to drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej gwarantujące jeszcze większą bezobsługowość. To zaawansowana technologia w służbie mieszkańców domu. Od teraz w Kolekcji AluTherm CAL.

czytaj więcej
Wybierz dobrze drzwi wejściowe

Wybierz dobrze drzwi wejściowe

2016-09-16 10:22:48

Co tak naprawdę znaczy, że ktoś ma drzwi wysokiej jakości? Takie drzwi podnoszą wartość Twojego domu - są wizerunkowym ukoronowaniem inwestycji, witają gości, chronią rodzinę zarówno przed zimnem jak i przed intruzem. Ciepłe drzwi wejściowe wykonane są z reguły z drewna sosnowego. Warto jednak pamiętać, że o jakości świadczy nie tylko materiał i technologia, w jakiej drzwi są wykonane, ale również rodzaj dodatków takich jak uszczelki czy zamek. Zamek wielopunktowy sprawia, że skrzydło drzwiowe lepiej przylega do ościeżnicy, dzięki czemu drzwi są szczelniejsze, a tym samym cieplejsze. Znaczenie ma też ich masa i grubość- im cięższe i szersze w przekroju tym lepsza jest akustyka. 

czytaj więcej
Kolekcja rodem z Hollywood

Kolekcja rodem z Hollywood

2016-07-13 11:21:00

Boska Greta i blond piękność Marylin to wybrane gwiazdy z najnowszej kolekcji filmowej drzwi zewnętrznych marki CAL. One odmienią wygląd Twojego domu - to doskonały mariaż kobiecości i męskości, yin i yang: drzwi piękne, a jednocześnie doskonałe technologicznie - zapewnia Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca firmy CAL. CAL wprowadza na rynek swoją najnowszą kolekcję. Do oferty producenta trafiły modele wyjątkowe jak gwiazdy, których imiona noszą: Greta, Elizabeth, Claudia, Grace, Brigitte, Audrey, Romy, Marlene, Marylin, Katherine, Ingrid i Sophia.

czytaj więcej
Cal: Drzwi zewnętrzne kolekcja Rycerska

Cal: Drzwi zewnętrzne kolekcja Rycerska

2016-06-29 11:53:00

Seria drzwi wejściowych przygotowana z myślą o zwolennikach nietypowych rozwiązań. Oryginalny design łączy drewno sosnowe lub dębowe z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium o nowoczesnym, unikalnym kształcie.

czytaj więcej
Drzwi sterowane aplikacją na smartfonie - innowacja w ofercie firmy Cal

Drzwi sterowane aplikacją na smartfonie - innowacja w ofercie firmy Cal

2014-12-30 13:00:00

Oferta Cala, producenta drzwi drewnianych, poszerzyła się o nowe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie drzwiami zewnętrznymi dzięki aplikacji na telefon z dostępem do Internetu. Innowacyjne oprogramowanie pozwala otwierać i zamykać zamek zdalnie oraz przekazuje informacje na temat ostatnich osób, które wchodziły do domu lub z niego wychodziły.

czytaj więcej
Dla detalu metraż ma znaczenie - wybieramy drzwi wewnętrzne do kawalerki

Dla detalu metraż ma znaczenie - wybieramy drzwi wewnętrzne do kawalerki

2014-10-31 11:50:00

Pokój, kuchnia i łazienka umiejscowione na małej przestrzeni to wyzwanie podczas urządzania własnego „M-1”. W kawalerce detale są o wiele bardziej istotne, niż w przypadku przestronnego, dużego lokum. Na uwagę zasługują zwłaszcza drzwi wewnętrzne, których wygląd ma duże znaczenie w aranżacji jednopokojowych mieszkań.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P