Cersanit/Rovese

Cersanit/Rovese w dziale informacje

katalogi Wiadomości Nagrody
Kabina prysznicowa skrojona na miarę

Kabina prysznicowa skrojona na miarę

2015-11-27 08:52:00

Łazienka to zwykle jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu, w którym trzeba zmieścić zaskakująco dużo sprzętu. Zamiast wanny warto rozważyć zakup kabiny prysznicowej. To rozwiązanie proste i wygodne, zwłaszcza dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca, czasu i wody.  Aby  gwarantowała nam komfort i wygodę, musimy mieć na względzie potrzeby wszystkichdomowników i dopasować jej rozmiar do metrażu naszej łazienki.

czytaj więcej
Virgo- wanna stworzona do relaksu

Virgo- wanna stworzona do relaksu

2015-09-22 14:17:00

Po każdej dłuższej nieobecności w domu jeszcze bardziej doceniamy łazienkę. Zapominamy w niej o codzienności i zimnej aurze za oknem. Zbliżająca się jesień i zima zachęca do relaksujących kąpieli. Zadanie ułatwi designerska propozycja od Cersanit - wanna Virgo.

czytaj więcej
Wanna ze schowkiem - sprytny pomysł na Twoją łazienkę

Wanna ze schowkiem - sprytny pomysł na Twoją łazienkę

2015-07-25 11:55:00

W naszych niewielkich łazienkach każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota, szczególnie jeśli decydujemy się na umieszczenie w niej wanny. Przed planowanym remontem warto pomyśleć o dodatkowych miejscach do przechowywania i przyjrzeć się konceptowi SMART marki Cersanit. Koncept ten prezentuje sprytne rozwiązania zastosowane w meblach i wannach, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał Twojej łazienki.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P