Cersanit/Rovese

Cersanit/Rovese w dziale informacje

katalogi Wiadomości Nagrody
I Love Wood - drewnopodobna nowość Cersanit!

I Love Wood - drewnopodobna nowość Cersanit!

2017-04-21 13:44:00

Wcale nie musimy wykorzystywać zasobów lasu, żeby cieszyć się pięknymi drewnianymi wzorami na naszej podłodze. Od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się płytki gresowe, które pięknie imitują drewno, zachowując naturalne sęki i rysunek jego słojów. Dzięki cyfrowej technice nadruku są tak różnorodne, że na ułożonej z nich podłodze łatwo osiągnąć niepowtarzalny, bliski oryginałowi wzór.

czytaj więcej
Ważne dodatki w łazience

Ważne dodatki w łazience

2016-11-18 07:45:00

Wraz z rozwojem technologii wyposażenie łazienkowe nabiera coraz to nowych walorów. Piękny design to nie wszystko. Nowoczesne produkty podnoszą komfort użytkowania łazienki.

czytaj więcej
Płytka jak wulkan gorąca

Płytka jak wulkan gorąca

2016-06-24 11:57:00

Rosta Cersanit to kolekcja stworzona z myślą o wzorach zaczerpniętych prosto z natury. Doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, dodając im charakteru.

czytaj więcej
Gresy z kolekcji Lando Cersanit

Gresy z kolekcji Lando Cersanit

2016-05-20 11:24:00

Kolekcja LANDO inspirowana jest aktualnymi trendami w designie wnętrz. Od jasnego ciepłego beżu, przez jasnoszary aż do głębokiego, intensywnego grafitu - taki wachlarz kolorystyczny pozwala na stworzenie wyjątkowo ciekawych wnętrz, o bardzo zróżnicowanym charakterze. 

czytaj więcej
Piękno natury zaklęte w gresie

Piękno natury zaklęte w gresie

2013-08-28 13:59:00

Pragniesz nie wychodząc z domu czerpać energię z przyrody? Korzystać z jej kojącej i relaksującej mocy? Pomoże Ci w tym gres! Nowe kolekcje gresów szkliwionych marki Cersanit stworzą wnętrze, które przeniosą Cię na łono natury.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P