Cersanit/Rovese

Cersanit/Rovese w dziale informacje

katalogi Wiadomości Nagrody
Łazienkowa ekonomia

Łazienkowa ekonomia

2017-06-28 07:15:29

Ekologiczne rozwiązania to już nie tylko moda, ale wręcz norma, której warto się podporządkować. Stosowanie technologii oszczędzających wodę i energię, a także dobre nawyki mają realny wpływ na nasz domowy budżet.

czytaj więcej
Geometryczna harmonia

Geometryczna harmonia

2017-03-29 11:46:34

Dziś każda łazienka może wyglądać jak te z eleganckich magazynów wnętrzarskich - również Twoja. Zacznij od wyboru ciekawych baterii, bo te niepozorne na pierwszy rzut oka elementy z pewnością dodadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

czytaj więcej
Ekologiczny i oszczędny design

Ekologiczny i oszczędny design

2017-03-17 07:28:30

Czysta łazienka i zadbana toaleta sprawiają, że ich codzienne użytkowanie staje się nie tylko przyjemniejsze, ale przede wszystkim bardziej higieniczne. I choć staramy się dbać o  te pomieszczenia najlepiej jak potrafimy, nie zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów naszej pracy. Postęp technologii zapewnia jednak rozwój wielu innowacyjnych produktów, które ułatwiają utrzymanie czystości w łazience.

czytaj więcej
Umywalki nablatowe - styl, lekkość i elegancja

Umywalki nablatowe - styl, lekkość i elegancja

2017-03-08 13:22:00

Choć zasadniczo wygląd umywalek niewiele się zmienił na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, to na pewno zyskały one na znaczeniu. Większą uwagę przywiązujemy także do designu. Szukamy rozwiązań, które nadadzą łazience nietuzinkowy charakter. Dlatego coraz bardziej popularne stają się umywalki nablatowe. Wyróżniają się one wyjątkową elegancją i wizualną lekkością. W przeciwieństwie do modeli wiszących nie wymagają mocowania do ściany - ustawiane są na różnego rodzaju blatach bądź meblach i kreują w łazience wyrazisty, elegancki styl, nawiązując do klasycznych, a obecnie bardzo modnych wzorców.

czytaj więcej
Sposób na idealnie czystą łazienkę. Ceramika i meble Cersanit Easy

Sposób na idealnie czystą łazienkę. Ceramika i meble Cersanit Easy

2016-06-10 11:45:37

Lubimy, kiedy łazienka lśni czystością, ale nie chcemy poświęcać na jej sprzątanie zbyt wiele czasu. Wielu z nas męczy cotygodniowe szorowanie uporczywych osadów z mydła i kamienia, które powracają, mimo stosowania silnych środków chemicznych. Z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie rozwiązania oszczędzające czas, powstała kolekcja Cersanit Easy.

czytaj więcej
Cersanit wprowadza na rynek nową kategorię produktów

Cersanit wprowadza na rynek nową kategorię produktów

2015-12-18 09:01:00

Marka Cersanit jest liderem kom­pleksowego wyposażenia łazienek z szeroką ofertą płytek ceramicz­nych, ceramiki łazienkowej, wanien, kabin, brodzików, stelaży podtynko­wych i mebli łazienkowych. Armatura łazien­kowa to najnowsza kategoria w ofercie producenta. Baterie i zestawy natryskowe zapewniają możli­wość kompletnego wyposażenia łazienki, które łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość i ciekawe wzornictwo. Cersanit wprowadza do oferty 14 serii baterii łazienkowych i 6 zestawów natryskowych.

czytaj więcej
CLEAN ON - przełomowe rozwiązanie w ofercie Cersanit

CLEAN ON - przełomowe rozwiązanie w ofercie Cersanit

2014-11-03 15:49:04

Łazienka to miejsce, w którym czystość i porządek są dla nas wyjątkowo ważne. Szczególnie jeśli chodzi o toaletę. Pod zagiętym kołnierzem tradycyjnych muszli znajdują się trudno dostępne miejsca, w których zarazki i brud mnożą się w najlepsze. Nawet silnie działające środki czystości i specjalnie wyprofilowane szczotki toaletowe nie zawsze są w stanie dotrzeć do tych zakamarków. Z tego powodu niekoniecznie likwidują wszystkie zabrudzenia. A czystość utrzymuje się niestety tylko przez krótki czas po sprzątaniu. Nowe zarazki, grzyby, bakterie, osad i kamień wracają jak zły sen. Historia wciąż się powtarza, a nikt nie chce sprzątać bez przerwy.

czytaj więcej
Nowość - kolekcja EASY marki Cersanit

Nowość - kolekcja EASY marki Cersanit

2014-07-22 10:55:00

Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i jednocześnie utrzymywać nieskazitelną czystość w łazience? Od teraz TAK! Cersanit znalazł rozwiązanie i wprowadza kolekcję EASY z powłoką Clean PRO. To niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.

czytaj więcej
Cersanit Pure Silver Protect - bezpieczna łazienka dla całej rodziny

Cersanit Pure Silver Protect - bezpieczna łazienka dla całej rodziny

2013-11-13 13:42:00

Pojawienie się tylko jednej bakterii na powierzchni powłoki ceramicznej w łazience może spowodować, że po 24 godzinach będzie ich nawet 8 miliardów ! Dzięki antybakteryjnemu rozwiązaniu w linii Pure Silver Protect marki Cersanit, rozwój drobnoustrojów zostaje powstrzymany skutecznie i na długo.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P