KAM

KAM w dziale pokój

Meble

KAM w dziele kuchnia

Meble Meble Inne

KAM w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
KAM: Kuchnia bezpieczna dla dziecka

KAM: Kuchnia bezpieczna dla dziecka

2014-01-03 09:42:00

Wystające blaty, rozgrzana kuchenka, kanty mebli - takie niebezpieczeństwa czekają na najmłodszych w kuchni. Dlatego jeśli w domu mieszka lub często przebywa małe dziecko powinniśmy ją urządzić tak, by było bezpieczne. A równocześnie przestrzeń powinna zostać zagospodarowana w taki sposób, aby można było sprawie przygotować posiłek i szybko po nim posprzątać.

czytaj więcej
KAM: Kuchnia w dwóch kolorach

KAM: Kuchnia w dwóch kolorach

2013-08-19 09:30:00

Łączenie kolorów to trudna sztuka, a jeśli trzeba jeszcze dopasować ze sobą desenie i struktury powierzchni to zadanie zaczyna przerastać nawet doświadczony stolarzy. Jak bezpiecznie połączyć ze sobą różne kolory frontów, by uzyskać doskonały efekt.

czytaj więcej
Jakie fronty do kuchni?

Jakie fronty do kuchni?

2012-10-15 11:59:00

Chęć odświeżenia kuchni nie zawsze musi wiązać się z wymianą całej zabudowy. Jeśli jesteśmy zadowoleni z układu szafek, ich rozmieszczenia i funkcjonalności, wystarczy wymienić tylko fronty meblowe, by dokonać kuchennej rewolucji. W ten sposób nawet z babcinej, tradycyjnej kuchni możemy niewielkim kosztem stworzyć nowoczesne wnętrze. Pozostaje dylemat - jakie fronty wybrać?

czytaj więcej
Jaki uchwyt do mebli kuchennych?

Jaki uchwyt do mebli kuchennych?

2012-08-27 15:25:00

Meble kuchenne muszą być ergonomiczne - słyszymy - ale co to w rzeczywistości oznacza? Nie chodzi tylko o funkcjonalny układ szafek, odpowiednią wysokość blatu. Największa odpowiedzialność za ergonomię spoczywa na ... uchwycie meblowym. To jego używamy w kuchni nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Zazwyczaj korzystamy z gałek, uchwytów relingowych czy modnych ostatnio uchwytów wpuszczanych. Niektórzy - w hołdzie minimalizmowi - zupełnie rezygnują z tego typu akcesoriów i montują na froncie specjalny mechanizm dotykowy, który otwiera szafkę po jej naciśnięciu. Które z tych rozwiązań jest najmodniejsze, które najbardziej funkcjonalne? Na co zwracać uwagę dobierając uchwyt do mebli?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P