Laufen

Laufen w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Laufen w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody

O firmie Laufen

Laufen jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, słynącym ze znakomitego dizajnu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Firma powstała ponad 100 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 135 krajach świata. Produkty sygnowane marką Laufen to dzieła najwybitniejszych światowych projektantów, do których należą m.in. Wiel Arets, Stefano Giovanonni, Hartmut Esslinger,

Inteligentna toaleta Cleanet Riva

Inteligentna toaleta Cleanet Riva

2017-06-22 07:24:00

Już od wielu lat marka Laufen przoduje w łączeniu innowacyjnych technologii z wyszukanym, ekskluzywnym designem. Cleanet RIVA to rewolucyjna propozycja, stanowiąca perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu, minimalistycznego designu i idealnej higieny.

czytaj więcej
Laufen na targach iSaloni 2017

Laufen na targach iSaloni 2017

2017-04-20 10:11:00

Tegoroczne targi iSaloni 2017, które odbyły się w dniach 4-9 kwietnia w Mediolanie, podobnie jak w latach poprzednich pokazały, że w branży designu i projektowania są wydarzeniem na skalę światową. Dla marki Laufen była to najważniejsza impreza branżowa w wiosennym kalendarzu i okazja do zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty.

czytaj więcej
SaphirKeramik - unikatowa formuła ceramiki w kolekcjach LAUFEN

SaphirKeramik - unikatowa formuła ceramiki w kolekcjach LAUFEN

2016-11-02 11:52:00

Nowoczesny design to efekt odważnych pomysłów opartych na innowacyjnych technologiach i materiałach. Te założenia od lat przyświecają marce LAUFEN, której kolekcje łazienkowe projektują najwybitniejsi projektanci wykorzystując surowce przesuwające granice designu  i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Wyjątkowa miska WC Laufen Pro Rimless Compacto  z deską Slim

Wyjątkowa miska WC Laufen Pro Rimless Compacto z deską Slim

2016-10-04 11:25:00

W łazience zużywamy 70 proc. wody wykorzystywanej w domu. Dlatego projektując łazienkę lub remontując istniejącą warto zwrócić uwagę na rozwiązania wyposażone w innowacyjne systemy ekologiczne zmniejszające zużycie tego cennego surowca. Marka Laufen - synonim jakości i wyszukanego designu - posiada w swoim portfolio nowoczesne ekologiczne rozwiązania ograniczające pobór wody. Takimi produktami są bezkołnierzowe miski WC wyposażone w technologię Rimless.

czytaj więcej
Innowacyjne materiały i śmiałe koncepcie - nowe kolekcje marki LAUFEN

Innowacyjne materiały i śmiałe koncepcie - nowe kolekcje marki LAUFEN

2016-07-20 14:23:00

Dobry design to  przede wszystkim rezultat odważnych koncepcji oraz innowacyjności. Te założenia od lat przyświecają marce Laufen, której kolekcje łazienkowe przesuwają granice projektowania i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Nowe kolekcje Laufen - umywalki i wanny VAL i INO

Nowe kolekcje Laufen - umywalki i wanny VAL i INO

2016-06-28 11:00:00

Dobry design to przede wszystkim rezultat odważnych koncepcji oraz innowacyjności. Te założenia od lat przyświecają marce Laufen, której kolekcje łazienkowe przesuwają granice projektowania i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Nowa technologia Rimless

Nowa technologia Rimless

2015-10-28 07:46:00

Czym jest bezkołnierzowa miska WC i jakie są zalety z jej korzystania? Na te i inne pytania odpowiedź poznają wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakup miski Kartell by Laufen z rewolucyjną technologią rimless.

czytaj więcej
Brand New World @ DUSAN wspierany przez LAUFEN

Brand New World @ DUSAN wspierany przez LAUFEN

2015-05-08 09:39:00

W trakcie Milan Design Week, marka Laufen brała udział w wystawie Brand New Word 2015 jako patron oraz sponsor wydarzenia. Projekty marki uosabiały pojecie kreatywności oraz międzynarodowości. Promotorzy Brand New Word; Vesna i Jovan Jelovac przedstawili wystawę „DESIGN 2.0”, zrzeszającą 8 największych studiów projektowych, reprezentujących nową koncepcję projekt- przedsiębiorca. Podczas wydarzenia, oprócz prezentacji produktów, odbyły się też konferencje i spotkania branżowe.

czytaj więcej
Laufen i kreatywne pomysły studentów architektury

Laufen i kreatywne pomysły studentów architektury

2015-04-16 14:57:00

Gdzie sprawdzić swoje umiejętności wyniesione z wykładowej sali? Kiedy jest właściwy moment na podejmowanie nowych wyzwań? Kto najlepiej oceni przygotowanie studenta do wykonywania zawodu? Jedną z możliwości zmierzenia się adepta architektury z realnymi wymaganiami rynku są konkursy branżowe, w których projekty ocenia profesjonalne jury. Organizatorem takich przedsięwzięć jest miedzy innymi marka Laufen.

czytaj więcej
Konstantin Grgic i Toan Nguyen autorami nowych kolekcji  marki Laufen wykonanych z SaphirKeramik

Konstantin Grgic i Toan Nguyen autorami nowych kolekcji marki Laufen wykonanych z SaphirKeramik

2015-02-25 12:23:00

Od 10 do 14 marca podczas targów ISH we Frankfurcie będzie można oglądać wystawę najnowszych produktów firmy Laufen. Do współpracy przy ich tworzeniu marka zaprosiła dwóch znanych projektantów: Konstantina Grgic’a oraz Toan’a Nguyen’a.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P