Laufen

Laufen w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Laufen w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody

O firmie Laufen

Laufen jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, słynącym ze znakomitego dizajnu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Firma powstała ponad 100 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 135 krajach świata. Produkty sygnowane marką Laufen to dzieła najwybitniejszych światowych projektantów, do których należą m.in. Wiel Arets, Stefano Giovanonni, Hartmut Esslinger,

Laufen Bespoke

Laufen Bespoke

2017-09-29 07:18:00

Marka Laufen, powszechnie ceniona za serie takie jak Val, Ino czy Laufen Pro, posiada w swej ofercie nie tylko klasyczne linie, ale także produkty przygotowywane na zamówienie, wykonane z dokładnością do jednego milimetra. Do indywidualnych potrzeb możliwe jest dostosowanie produktów ze wszystkich kategorii od ceramiki po baterie, zarówno z krótkich, jak i rozbudowanych serii. Istnieje możliwość wyboru rozmiarów, form i kolorów, aż po umieszczenie własnego logo lub innych elementów graficznych. 
  

czytaj więcej
Laufen Palace - miska WC podwieszana Rimless,

Laufen Palace - miska WC podwieszana Rimless,

2017-07-21 10:45:00

Miska WC podwieszana Palace (360 x 560 mm) Rimless, to kolejny model marki Laufen wyposażony w tę technologię.  Minimalistyczna w formie  łączy w sobie trzy najważniejsze cechy: funkcjonalność, oszczędność i komfort użytkowania. Wyróżnia się ergonomicznym designem - to ponadczasowa klasyka zaprojektowana z myślą o przyszłości. Prosta, elegancka będzie ozdobą łazienki dziś, nie znudzi się też po latach. Dodatkowo cechuje się wyjątkowo łatwym montażem.

czytaj więcej
Laufen - umywalka VAL 95 cm w wersji z dwoma otworami na baterie

Laufen - umywalka VAL 95 cm w wersji z dwoma otworami na baterie

2017-07-10 10:41:00

Umywalki VAL 95 cm o prostych geometrycznych kształtach z jedną dużą niecką, dostępne są teraz również w wersji z dwoma otworami na baterie. Podobnie jak inne modele tej serii jest bardzo elegancka i funkcjonalna.  Charakteryzuje się prostymi liniami i bardzo wąskimi krawędziami. Cienkie ścianki i zaokrąglone krawędzie, uzyskano dzięki zastosowaniu wytrzymałej ceramiki - SaphirKeramik.

czytaj więcej
Inteligentna toaleta Cleanet Riva

Inteligentna toaleta Cleanet Riva

2017-06-22 07:24:00

Już od wielu lat marka Laufen przoduje w łączeniu innowacyjnych technologii z wyszukanym, ekskluzywnym designem. Cleanet RIVA to rewolucyjna propozycja, stanowiąca perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu, minimalistycznego designu i idealnej higieny.

czytaj więcej
Laufen na targach iSaloni 2017

Laufen na targach iSaloni 2017

2017-04-20 10:11:00

Tegoroczne targi iSaloni 2017, które odbyły się w dniach 4-9 kwietnia w Mediolanie, podobnie jak w latach poprzednich pokazały, że w branży designu i projektowania są wydarzeniem na skalę światową. Dla marki Laufen była to najważniejsza impreza branżowa w wiosennym kalendarzu i okazja do zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty.

czytaj więcej
SaphirKeramik - unikatowa formuła ceramiki w kolekcjach LAUFEN

SaphirKeramik - unikatowa formuła ceramiki w kolekcjach LAUFEN

2016-11-02 11:52:00

Nowoczesny design to efekt odważnych pomysłów opartych na innowacyjnych technologiach i materiałach. Te założenia od lat przyświecają marce LAUFEN, której kolekcje łazienkowe projektują najwybitniejsi projektanci wykorzystując surowce przesuwające granice designu  i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Wyjątkowa miska WC Laufen Pro Rimless Compacto  z deską Slim

Wyjątkowa miska WC Laufen Pro Rimless Compacto z deską Slim

2016-10-04 11:25:00

W łazience zużywamy 70 proc. wody wykorzystywanej w domu. Dlatego projektując łazienkę lub remontując istniejącą warto zwrócić uwagę na rozwiązania wyposażone w innowacyjne systemy ekologiczne zmniejszające zużycie tego cennego surowca. Marka Laufen - synonim jakości i wyszukanego designu - posiada w swoim portfolio nowoczesne ekologiczne rozwiązania ograniczające pobór wody. Takimi produktami są bezkołnierzowe miski WC wyposażone w technologię Rimless.

czytaj więcej
Innowacyjne materiały i śmiałe koncepcie - nowe kolekcje marki LAUFEN

Innowacyjne materiały i śmiałe koncepcie - nowe kolekcje marki LAUFEN

2016-07-20 14:23:00

Dobry design to  przede wszystkim rezultat odważnych koncepcji oraz innowacyjności. Te założenia od lat przyświecają marce Laufen, której kolekcje łazienkowe przesuwają granice projektowania i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Nowe kolekcje Laufen - umywalki i wanny VAL i INO

Nowe kolekcje Laufen - umywalki i wanny VAL i INO

2016-06-28 11:00:00

Dobry design to przede wszystkim rezultat odważnych koncepcji oraz innowacyjności. Te założenia od lat przyświecają marce Laufen, której kolekcje łazienkowe przesuwają granice projektowania i funkcjonalności rozwiązań łazienkowych.

czytaj więcej
Nowa technologia Rimless

Nowa technologia Rimless

2015-10-28 07:46:00

Czym jest bezkołnierzowa miska WC i jakie są zalety z jej korzystania? Na te i inne pytania odpowiedź poznają wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakup miski Kartell by Laufen z rewolucyjną technologią rimless.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P