MPM

MPM w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

MPM w dziale informacje

Wiadomości
Okap kuchenny MPM-90-OV-22

Okap kuchenny MPM-90-OV-22

2012-07-05 14:07:00

Częste mycie, odkurzanie i wietrzenie kuchni to dziś konieczność. Rosnąca liczba alergenów sprawia, że nasze zdrowie coraz bardziej uzależnione jest od sposobu życia jaki prowadzimy. Mając to na uwadze, urządzenie firmy MPM wykonane jest z łatwych do utrzymania w czystości elementów z lakierowanej blachy i szkła. Trójstopniowy zakres regulacji mocy umożliwia dobór odpowiedniego poziomu działania do intensywności gotowania. Halogenowe oświetlenie pozwala zachować pełną kontrolę nad stopniem przygotowania potraw.

czytaj więcej
Klimatyzator przenośny MPM-12-KPO-04

Klimatyzator przenośny MPM-12-KPO-04

2012-06-13 19:46:00

Ciepłe lato to czas odpoczynku, pięknej pogody i słonecznych, długich dni. Większość z nas uwielbia przecież odpocząć, korzystając przy tym ze sprzyjającej aury. W tym okresie warto jednak pamiętać o tych, dla których podwyższone temperatury mogą stanowić kłopot. Osoby starsze, dzieci i domowe pupile często źle znoszą długotrwałe upały. Dbając o ich komfort i zdrowie, warto pamiętać o częstym wietrzeniu i utrzymywaniu w pomieszczeniach optymalnej temperatury. Dzięki klimatyzatorowi przenośnemu firmy MPM nawet w największy skwar powietrze w naszym domu stanie się chłodne i czyste.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P