Sharp

O firmie Sharp

Firma Sharp istnieje od ponad 100 lat. Od 1912 roku nieustannie rozwija się, wprowadzając na rynek nowe produkty, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Sharp jest światowym liderem w dziedzinie LCD, technologii LED oraz fotowoltaiki. Jako jedyna firma na świecie oferuje klientom telewizory z technologią Quattron oraz produkty Home & Environment z technologią Plasmacluster. Sharp nie tylko tworzy innowacyjne produkty, ale także kształtuje nowy styl życia w XXI wieku. Nasze pomysły poprawiają, upraszczają i uprzyjemniają codzienność w pracy i w domu. Sprawdzają się w biurach i fabrykach, w zaciszu domowego salonu i w kuchni. W poszukiwaniu elektroniki o nowym wymiarze, opieramy się na trzech filarach: rozwiązaniach dla domu, biura oraz systemach mobilnych. Firma Sharp przywiązuje najwyższą wagę do rozwoju i badań. Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój, a w licznych centrach badawczo-rozwojowych firmy na całym świecie pracuje ponad 8000 pracowników. Stąd bierze się nasz istotny wkład w rozwój szeregu technologii stosowanych nie tylko w urządzeniach z logo Sharp, ale także naszych konkurentów. W globalnej ofercie produktowej Sharp znajduje się szeroka gama produktów elektroniki użytkowej, sprzęt AGD, biurowe urządzenia wielofunkcyjne, oświetlenie LED, a także telefony komórkowe i panele słoneczne. Ponadto pracujemy nad rozwojem kluczowych podzespołów cyfrowych do urządzeń elektronicznych.

Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy

Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy

2013-11-27 13:49:00

O tym, że klimatyzator to świetne rozwiązanie na okres letnich upałów nie trzeba nikogo przekonywać. Lecz o tym, że może być on też przydatny zimą, mało kto wie. Jednym z urządzeń, które doskonale sprawdzi się także podczas chłodów jest przenośny klimatyzator firmy Sharp, CV-P10PR. Urządzenie to dysponuje nie tylko funkcją chłodzenia, wyposażono je także w technologię Plasmacluster, która pomaga utrzymać odpowiednio nawilżone i oczyszczone powietrze w naszych domach.

czytaj więcej
Przygotuj się na wysokie temperatury z Sharp!

Przygotuj się na wysokie temperatury z Sharp!

2013-04-19 11:00:00

Przejście przez okres zmian pogodowych jak i późniejszych fal upałów ułatwią nowe modele klimatyzatorów typu split firmy Sharp. W 2013 roku szeroka oferta tych urządzeń wzbogaciła się o kolejne modele: AY-XPC9PHR/AY-XPC12PHR oraz AY-XPC9PSR/AYXP12PSR.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P