Altax

Altax w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Altax

Firma Altax Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem specjalizującym się w produkcji preparatów do dekoracji i ochrony drewna. Oferuje najszerszą gamę wysokiej jakości produktów, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak użytkowników indywidualnych. Celem firmy jest stworzenie produktów, które poprowadzą użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna – od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.
 

Nowość 2016 - Altax Emalia Super Trwała

Nowość 2016 - Altax Emalia Super Trwała

2016-08-09 11:33:00

W asortymencie Altax, producenta najwyższej, jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna, pojawił się nowy produkt - Emalia Super Trwała, która stanowi uzupełnienie portfela produktowego firmy.

czytaj więcej
Jak uniknąć syzyfowej pracy - czyli 5 zasad  prawidłowego zabezpieczania drewna

Jak uniknąć syzyfowej pracy - czyli 5 zasad prawidłowego zabezpieczania drewna

2016-04-01 11:32:00

Wiosna już niedługo zacznie mobilizować nas do porządków w ogrodach. Jednym z elementów tych prac będzie odświeżanie, bądź budowa drewnianych altan, płotów, tarasów czy mebli ogrodowych. Pamiętajmy, żeby prawidłowo zabezpieczyć drewno - w przeciwnym wypadku bardzo szybko ulegnie zniszczeniu i malowanie będziemy musieli powtarzać każdego roku. Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy Altax, podpowiada jak skutecznie zabezpieczyć drewno, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze.

czytaj więcej
Łazienka w drewnie - praktyczne wskazówki

Łazienka w drewnie - praktyczne wskazówki

2016-03-01 14:32:00

Drewno w łazience zdecydowanie przełamuje chłód ceramicznych płytek, jest więc doskonałą alternatywą ocieplającą wnętrze. Większość z nas uważa jednak, że jest to materiał niepraktyczny ze względu na panującą tam zmienną temperaturę oraz wilgoć. Dobrze dobrany gatunek drewna oraz co najważniejsze - odpowiednie zabezpieczenie sprawi, że ten materiał doskonale sprawdzi się w tak ekstremalnych warunkach.

czytaj więcej
Lakier, lakierobejca, olej, czy emalia - który produkt to właściwy wybór

Lakier, lakierobejca, olej, czy emalia - który produkt to właściwy wybór

2016-02-10 13:42:00

Efekt końcowy, jakiego oczekujemy determinuje wybór odpowiedniego preparatu. Produkty do ochrony drewna w zależności od swoich właściwości, podkreślą naturalny kolor drewna lub pokryją całą strukturę. Lakier, emalia, olej, czy lakierobejca - każdy z nich może odmienić drewno w naszym mieszkaniu w inny sposób. Andrzej Wójcik podpowiada, jakimi właściwościami charakteryzują się poszczególne produkty, jaki rezultat można dzięki nim osiągnąć i na co zwracać uwagę przy ich doborze.

czytaj więcej
Zasady zabezpieczania drewnianych schodów

Zasady zabezpieczania drewnianych schodów

2016-01-14 11:00:00

Drewniane schody to ozdoba naszego domu. Powinny one jednak spełnić podstawowy warunek - drewno, z którego są wykonane musi być w dobrej kondycji. O czym należy pamiętać przed zabezpieczeniem drewnianych schodów, opowie Andrzej Wójcik, doradca techniczny firmy Altax.

czytaj więcej
Gardena: Zdmuchnij bałagan z ogrodu

Gardena: Zdmuchnij bałagan z ogrodu

2015-11-03 10:25:00

Zadbane alejki i trawniki bez zalegających liści - to marzenie każdego właściciela ogrodu. Złota polska jesień potrafi być urokliwa, ale my wolimy, aby nasz zieleniec był zadbany i estetyczny. Ujarzmienie kolorowych drzew wymaga jednak odpowiedniego sprzętu. GARDENA podpowiada w jaki sposób dosłownie zdmuchnąć niepotrzebny bałagan.

czytaj więcej
Altax: Szpachla do drewna

Altax: Szpachla do drewna

2015-09-07 10:44:00

W asortymencie firmy Altax, producenta najwyższej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna, pojawił się nowy produkt - Szpachla do drewna, która stanowi uzupełnienie portfela produktowego firmy. Jest to specjalna masa, która idealnie nadaje się do wypełniania ubytków w drewnie (drzwi, framugi, okna, parapety, deski podłogowe, płoty, bramy itd.).

czytaj więcej
Drewniane powierzchnie jak nowe

Drewniane powierzchnie jak nowe

2015-09-01 11:47:00

Po pewnym czasie użytkowania nawet najbardziej solidne drewniane meble, podłogi czy okna tracą swój idealny wygląd. Często pojawiają się na nich uszkodzenia mechaniczne - ubytki czy przetarcia. W przeciwieństwie do innych materiałów, drewno nadaje się do renowacji. Przy pomocy szpachli do drewna, w paru prostych krokach możemy zamaskować niedoskonałości, tak by nasze meble odzyskały swój dawny, atrakcyjny wygląd.

czytaj więcej
Atrakcyjna i trwała drewniana podbitka dachowa

Atrakcyjna i trwała drewniana podbitka dachowa

2015-08-18 11:46:00

Podbitka to inaczej wykończenie spodniej części dachu wystającej poza obrys domu. Na rynku dostępne są podbitki z różnych materiałów, jednak to te drewniane najlepiej komponują się z resztą domu. Podbitka pełni wiele ważnych funkcji. W przypadku tej drewnianej musimy jednak pamiętać o jej odpowiedniej i systematycznej konserwacji, dzięki której drewno przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie.

czytaj więcej
Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

2015-07-16 14:10:00

Latem przydomowy ogród staje się miejscem wypoczynku i spożywania wspólnych, rodzinnych posiłków. Dzięki wygodnemu kompletowi mebli, miło spędzimy w nim nasz wolny czas. Najpopularniejsze są meble drewniane. Krzesła i stoły regularnie konserwowane oraz zabezpieczane przed wpływem czynników atmosferycznych będą się świetnie prezentować przez długie lata. Do ich ochrony najlepiej zastosować lakierobejcę oraz impregnat gruntujący do drewna.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P