Altax

Altax w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Altax

Firma Altax Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem specjalizującym się w produkcji preparatów do dekoracji i ochrony drewna. Oferuje najszerszą gamę wysokiej jakości produktów, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak użytkowników indywidualnych. Celem firmy jest stworzenie produktów, które poprowadzą użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna – od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.
 

Altax: Pielęgnacja podłóg lakierowanych - wskazówki

Altax: Pielęgnacja podłóg lakierowanych - wskazówki

2015-01-08 11:20:00

 Jeśli nasza drewniana podłoga wymaga odświeżenia lub nie została jeszcze zabezpieczona, warto ją polakierować. Wbrew powszechnej opinii nie jest to zadanie wyłącznie dla fachowców. Jak odnowić i zadbać o lakierowaną podłogę radzi Andrzej Wójcik - doradca techniczny firmy Altax.

czytaj więcej
Drewno konstrukcyjne - podstawa bezpieczeństwa domu

Drewno konstrukcyjne - podstawa bezpieczeństwa domu

2013-09-11 14:36:00

Inwestorzy lubią drewno. Dlaczego? Jest tanie, lekkie oraz proste w obróbce i montażu. To materiał naturalny, o dużych walorach estetycznych. Jednak pod warunkiem, że jest odpowiednio zabezpieczony przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i biologicznymi.

czytaj więcej
Lakier czy olej - oto jest pytanie

Lakier czy olej - oto jest pytanie

2013-03-21 18:10:00

W polskich domach i ogrodach wciąż króluje lakier. Z badania społecznego przeprowadzonego w zeszłym roku na zlecenie firmy Altax wynika, że do pomalowania drewna w domu użyłoby go aż 53% respondentów, natomiast w ogrodzie - 24%. Na horyzoncie widać jednak godnego przeciwnika - olej do drewna.

czytaj więcej
Drewno łazienkowe pod lupą

Drewno łazienkowe pod lupą

2012-11-27 15:22:00

W aranżacji wnętrz trendy zmieniają się co sezon. Jest jednak budulec, który nigdy nie wychodzi z mody. To drewno. W badaniu* opinii Polek i Polaków na temat drewna, aż 92 % badanych uznało, że jest to materiał, który ociepla wystrój wnętrza bardziej niż jakiekolwiek inny, zaś 87 % - że jest przyjemny w dotyku. Są osoby, które chciałyby mieć je w każdym pomieszczeniu domu, nawet w łazience. Czy warto decydować się na taki krok?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P