Altax

Altax w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Altax

Firma Altax Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem specjalizującym się w produkcji preparatów do dekoracji i ochrony drewna. Oferuje najszerszą gamę wysokiej jakości produktów, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak użytkowników indywidualnych. Celem firmy jest stworzenie produktów, które poprowadzą użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna – od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.
 

Gardena: Zdmuchnij bałagan z ogrodu

Gardena: Zdmuchnij bałagan z ogrodu

2015-11-03 10:25:00

Zadbane alejki i trawniki bez zalegających liści - to marzenie każdego właściciela ogrodu. Złota polska jesień potrafi być urokliwa, ale my wolimy, aby nasz zieleniec był zadbany i estetyczny. Ujarzmienie kolorowych drzew wymaga jednak odpowiedniego sprzętu. GARDENA podpowiada w jaki sposób dosłownie zdmuchnąć niepotrzebny bałagan.

czytaj więcej
Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

2015-07-16 14:10:00

Latem przydomowy ogród staje się miejscem wypoczynku i spożywania wspólnych, rodzinnych posiłków. Dzięki wygodnemu kompletowi mebli, miło spędzimy w nim nasz wolny czas. Najpopularniejsze są meble drewniane. Krzesła i stoły regularnie konserwowane oraz zabezpieczane przed wpływem czynników atmosferycznych będą się świetnie prezentować przez długie lata. Do ich ochrony najlepiej zastosować lakierobejcę oraz impregnat gruntujący do drewna.

czytaj więcej
Altax: Cztery kąty w drewnie

Altax: Cztery kąty w drewnie

2013-10-29 14:32:00

Drewniane ściany i sufit kojarzą się najczęściej z dwiema rzeczami: żółtawą boazerią PRL-u i góralskimi chatami. Nie musi jednak tak być. Materiałów, kolorów i gatunków drewna jest wiele i z powodzeniem możemy za jego pomocą nadać każdemu wnętrzu dowolny charakter. Żeby jak najdłużej cieszyło oko doskonałym stanem, powinniśmy odpowiednio je zabezpieczyć.

czytaj więcej
Altax: Odnawianie drzwi

Altax: Odnawianie drzwi

2013-10-16 08:47:00

Wybierając drewniane drzwi najczęściej stawiamy na ich trwałość. Chcemy przecież, by witały naszych gości przez wiele lat. Słońce, wilgoć i intensywne użytkowanie robią jednak swoje i niszczą powłokę chroniącą drewno. Doradca techniczny Altax, Andrzej Wójcik, radzi, jak samodzielnie podarować wysłużonym drzwiom drugą młodość.

czytaj więcej
Altax - IP-Kiedy szlifować, a kiedy nie?

Altax - IP-Kiedy szlifować, a kiedy nie?

2013-08-01 13:18:00

Stopień oszlifowania drewna wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale też na to, jakie produkty ochronno-dekoracyjne powinniśmy zastosować.

czytaj więcej
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o drewnianym tarasie

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o drewnianym tarasie

2013-07-16 13:25:00

Wybierając materiał na taras możemy postawić na solidny kamień, eleganckie płytki albo przytulne drewno. Ostatnie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które lubią otaczać się naturalnymi surowcami. Często jednak użytkownicy mają wiele pytań o to, jak dobrać drewno na taras i jak je zabezpieczyć.

czytaj więcej
Wiosenne nowości Altax

Wiosenne nowości Altax

2013-07-02 13:24:00

Wiosna obrodziła w nowości. Altax wprowadza na polski rynek aż pięć nowych środków do ochrony i dekoracji drewna oraz przeprowadza jeden relaunch. Wszystkie produkty łączą trzy cechy: są skuteczne, trwałe i łatwe w użyciu.

czytaj więcej
Altax: Dekalog skutecznej impregnacji

Altax: Dekalog skutecznej impregnacji

2013-02-28 14:45:00

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i już niedługo z lekka zardzewiałe przez zimę łopaty, pędzle i śrubokręty oraz inni ogrodowi pomocnicy, pójdą w ruch. Pamiętajmy jednak, że w ogrodzie, jak w życiu, obowiązują pewne zasady.

czytaj więcej
Obalamy mity na temat drewna

Obalamy mity na temat drewna

2013-02-04 14:28:00

O drewnie i najlepszych sposobach jego zabezpieczania krąży wiele mitów. Przeważnie powstały one w latach, kiedy to technologia przygotowywania produktów do ochrony drewna odstraszała niską jakością, a i sama wiedza o nich była znikoma. Czasy się zmieniły, ale mity pozostały i mają się dobrze. Razem z ekspertem firmy Altax, Andrzejem Wójcikiem, obalamy najpopularniejsze z nich.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P