Altax

Altax w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Altax

Firma Altax Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem specjalizującym się w produkcji preparatów do dekoracji i ochrony drewna. Oferuje najszerszą gamę wysokiej jakości produktów, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak użytkowników indywidualnych. Celem firmy jest stworzenie produktów, które poprowadzą użytkownika przez każdy projekt związany z ochroną i dekoracją drewna – od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego.
 

Odmień swoją kuchnię na Święta

Odmień swoją kuchnię na Święta

2014-12-18 10:24:00

Kuchnia jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. Szczególnie przed Wigilią spędzamy w niej dużo czasu. Jeśli jednak nie jesteśmy zadowoleni z jej wyglądu, możemy w prosty sposób zadbać o nową aranżację. Okres przedświąteczny, to dobry czas na odrobinę szaleństwa i małe zmiany w designie wnętrz. Możemy to zrobić odnawiając stare drewniane meble kuchenne za pomocą szybkoschnącej emalii.

czytaj więcej
Meble sosnowe - niskobudżetowy pomysł na nowe wnętrze

Meble sosnowe - niskobudżetowy pomysł na nowe wnętrze

2014-11-07 12:47:00

Polacy kochają drewniane meble. Prawie 1/3 powierzchni naszego kraju to lasy. Daje to ogromne możliwości pozyskiwania tego surowca. Meble sosnowe to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o atrakcyjnych, drewnianych meblach, ale nie mają na nie dużego budżetu. Dzięki swoim właściwościom można je błyskawicznie przemalować uwydatniając ich swojski charakter, lub całkowicie zmieniając ich wygląd

czytaj więcej
Jak zadbać o drewniane ściany i sufity w naszych domach?

Jak zadbać o drewniane ściany i sufity w naszych domach?

2014-10-30 11:00:00

Osoby, które cenią niebanalne wnętrza, coraz częściej zamiast tradycyjnie pomalowanych ścian czy sufitów, wybierają drewniane powierzchnie, które nadają wnętrzu ciepła, przytulności oraz stają się ciekawym elementem aranżacji. Duża oferta materiałów, kolorów oraz gatunków drewna pozwala nadać pomieszczeniom indywidualny charakter. Żeby jak najdłużej cieszyło oko doskonałym stanem, powinniśmy odpowiednio je zabezpieczyć.

czytaj więcej
Piękne drzwi wewnętrzne - odnawianie zimą

Piękne drzwi wewnętrzne - odnawianie zimą

2014-10-21 13:41:00

Lubimy otaczać się naturalnymi materiałami, dlatego urządzając mieszkanie najczęściej stawiamy na drewniane drzwi wewnętrzne. Taki wybór nie dziwi - mało kto zdecydowałby się na tworzywa sztuczne lub metal. Z upływem czasu pojawiają się jednak na nich zadrapania, rysy, obtarcia. Stolarka drewniana wymaga jednak szczególnego traktowania. Odnawianie drzwi nie musi być kłopotliwe jeśli sięgniemy po preparaty szybkoschnące. Niedrażniący zapach tych produktów pozwala na ich stosowanie również w okresie jesienno-zimowym.

czytaj więcej
Altax: Zaproś drewno do kuchni

Altax: Zaproś drewno do kuchni

2013-09-26 10:08:00

Rozbita szklanka, rozlana zupa, awaria kranu i kromka chleba, zawsze złośliwie spadająca masłem do dołu - to kuchenna codzienność. Rodzaj surowca, jaki wybierzemy do jej wykończenia, powinien być na te wszystkie katastrofy odporny.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P