Kuchinox

Kuchinox w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne

Kuchinox w dziele łazienka

Baterie łazienkowe Wyposażenie Kabiny / wanny Inne

Kuchinox w dziale informacje

Wiadomości
Klamki: biżuteria dla domu

Klamki: biżuteria dla domu

2016-10-27 08:42:00

Klamki to element wyposażenia domu, na który rzadko zwracamy uwagę. Ich funkcjonalność jest kluczowa, ale oryginalny kształt i kolor mogą podkreślić charakter wnętrza i dodać mu wyrazu. Jak dobrać klamki, żeby były dyskretną ozdobą, podpowiada menedżer ds. klamek marki Kuchinox, Joanna Wernadzka-Steinmetz.

czytaj więcej
Klamki Prima: elegancja pod ręką

Klamki Prima: elegancja pod ręką

2016-07-14 12:24:47

Niewielka w stosunku do skrzydła drzwi klamka pełni tę samą rolę, co dyskretna biżuteria: zdobi, podkreśla atrakcyjność i charakter wnętrza. Czarno-biała rodzina klamek Prima świetnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo XXI wieku.

czytaj więcej
Otwieramy z klasą i fantazją....czyli klamki glamour od Kuchinox

Otwieramy z klasą i fantazją....czyli klamki glamour od Kuchinox

2014-05-29 14:50:37

Kuchinox wprowadził do oferty dwa nowe modele klamek drzwiowych. Oba o oryginalnym i ciekawym designie, dla których inspiracją był świat celebrytów. Kryształy, blask czystego chromu i duża waga mimo niewielkich gabarytów to cechy wyróżniające nowych klamek. Paris - dla której inspiracją stała się postać dziedziczki fortuny Hiltonów - i Gloria właśnie zadebiutowały na rynku stolarki otworowej.

czytaj więcej
Aranżacja pokoju dziecięcego - kolorowe klamki

Aranżacja pokoju dziecięcego - kolorowe klamki

2012-04-27 00:20:00

Aranżując pokój dziecka uwaga rodzica kieruje się przede wszystkim na meble, ewentualnie oświetlenie. Często więc detale dopełniające charakter pomieszczenia po prostu do niego nie pasują albo psują efekt końcowy. Zasłony, firanki, dywan czy choćby klamki to rzeczy, o których rodzic zapomina najczęściej. Warto jednak uwzględnić i te detale. Zwłaszcza, że wybór tego typu dodatków na rynku jest ogromny, a ceny potrafią mile zaskoczyć.

czytaj więcej
Kuchinox: Klamki do drzwi z serii glamour

Kuchinox: Klamki do drzwi z serii glamour

2012-04-19 09:46:00

Klamki to nowa biżuteria dla drzwi. Nie bez powodu się tak o nich mówi. Czasem ich design i materiał wykonania to pierwsze „klejnoty”, które rzucają się w oczy osobom wchodzącym do naszego domu. Nic dziwnego - kryształ górski, grawer laserowy na rękojeści klamki czy inny element ozdobny przy designie klamki w wyjątkowy sposób przyciągają uwagę i dodają drzwiom blasku. Klamki z serii glamour są łatwo dostępne na rynku, a ich ceny dość przystępne.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P