Kuchinox

Kuchinox w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne

Kuchinox w dziele łazienka

Baterie łazienkowe Wyposażenie Kabiny / wanny Inne

Kuchinox w dziale informacje

Wiadomości
Tradycyjny i elegancki design baterii Luga  firmy Kuchinox

Tradycyjny i elegancki design baterii Luga firmy Kuchinox

2012-08-29 14:40:00

Geometryczne kształty o mocnych kątach, jednak w niczym nieprzypominające popularnych od kilku lat trendów kubistycznych to nowość Kuchinox - seria baterii Luga. Kolekcja to doskonały przykład, jak na bazie designu kubistycznego i tradycyjnego stworzyć baterie „środka”, które będą podobać się wszystkim.

czytaj więcej
Kuchinox: Seria baterii Madera

Kuchinox: Seria baterii Madera

2012-07-18 14:39:00

Baterie Madera to seria, która powstała z myślą o użytkownikach, którzy nie lubią powtarzalnych, standardowych wzorów spotykanych na każdym kroku, ale cenią tradycję w designie i nie zdecydowaliby się na przykład na armaturę kubistyczną.

czytaj więcej
Neo i Morfeusz, czyli prawdziwy Matrix w Twojej łazience

Neo i Morfeusz, czyli prawdziwy Matrix w Twojej łazience

2012-05-23 13:42:00

Filmy od dawna inspirują projektantów. Zwłaszcza te, które przechodzą do klasyki gatunku. Nie inaczej stało z Martixem, który był inspiracją dla kolekcji ubrań, mebli i gadżetów elektronicznych. Obraz braci Wachowskich znalazł odzwierciedlenie również w dodatkach designu wnętrz, na przykład armatury. Główni bohaterowie Matrixa teraz powracają jako kolumny prysznicowe. Przedstawiamy nowe wcielenie Neo i Morfeusza.

czytaj więcej
Kuchinox - kolumna natryskowa

Kuchinox - kolumna natryskowa

2012-02-15 13:09:18

Niezależnie od tego czy posiadamy kabinę prysznicową czy wannę, kolumna natryskowa to rzecz, którą warto wziąć pod uwagę planując aranżację łazienki. Wygląda efektowniej niż słuchawka prysznicowa podwieszana na drążku, a z drugiej strony jest dobrą alternatywą dla drogich paneli prysznicowych z funkcjami hydromasażu. Dla kogo najlepsza będzie taka kolumna? Dla tych, którzy cenią design, którzy przy okazji chcą mieć komfort i nie trzymać słuchawki nad głową i dla tych, którzy mają na tyle małe łazienki, że nie pomieszczą dużych paneli prysznicowych.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P