Kuchinox

Kuchinox w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne

Kuchinox w dziele łazienka

Baterie łazienkowe Wyposażenie Kabiny / wanny Inne

Kuchinox w dziale informacje

Wiadomości
MINI: sztuka zmywania

MINI: sztuka zmywania

2016-10-05 11:20:57

Malutka kuchnia, mały zlewozmywak, w nim… wcale niemałe talerze i kubki. Jak w mini warunkach osiągnąć maxi efekty? Oto zlewozmywak MINI i siedem porad, jak go dobrze wykorzystać. 

czytaj więcej
Kuchinox: Dorado - ekonomiczny zlew stalowy

Kuchinox: Dorado - ekonomiczny zlew stalowy

2014-06-26 11:46:00

Czas na remont w kuchni? Wraz ze zmianą mebli najczęściej wymienia się także zlewozmywak. Kuchinox proponuje nowość - jednokomorowy zlewozmywak wpuszczany Dorado z dużym odciekaczem. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają zmywarkę i nie potrzebują ogromnego zlewu, a docenią za to sporej wielkości odciekacz i wygodną małą komorę idealną do rozmrażania mięsa, czyszczenia czy chociażby odsączana warzyw.

czytaj więcej
Kuchinox: Zlew z dożywotnią gwarancją - Buenos dias po dobrej stronie designu

Kuchinox: Zlew z dożywotnią gwarancją - Buenos dias po dobrej stronie designu

2013-04-26 17:00:00

Zlew o niemal dożywotniej gwarancji, który można wymienić nawet po wielu latach?! Tak, ale tylko jeśli został wykonany ze stali szlachetnej o dużej grubości. Taki jest zlew Buenos, stworzony z myślą o użytkownikach, którzy niechętnie remontują mieszkania i jeśli już zdecydują się na jego odświeżenie zazwyczaj robią to z zamysłem „na lata.

czytaj więcej
Zlewozmywak Triumf marki Kuchinox

Zlewozmywak Triumf marki Kuchinox

2013-03-21 22:22:00

O jakości zlewozmywaka ze stali szlachetnej najczęściej decyduje jego grubość. Ma to nie tylko wpływ na dłuższe lata gwarancji, kiedy można dokonać reklamacji produktu, ale również na bezpieczeństwo użytkowania. Wiadomo - im grubszy tym lepszy… I nawet upadek ciężkiego garnka nie grozi mu odkształceniem czy innym widocznym śladem kuchennej katastrofy. Dla tych, którzy szukają zlewu na lata najlepsze okażą się „stalówki” o grubości materiału 0,80 mm. Taki jest nowy Triumf od Kuchinox.

czytaj więcej
Kuchinox: Zlew z syfonem zapobiegającym zapychaniu rur

Kuchinox: Zlew z syfonem zapobiegającym zapychaniu rur

2013-02-21 10:12:00

Ile razy w polskich domach zdarza się, że resztki jedzenia zapychają rury przy zlewie kuchennym? Pewnie każdy przeżył to przynajmniej raz. Stojąca w zlewie woda albo ciągłe kupowanie środków przepychających to problem, dlatego Kuchinox znalazł prosty i tani sposób na zapychające się rury. Jest nim syfon stworzony z myślą o filtrowaniu nieczystości, które mogłyby zapchać odpływ zlewu.

czytaj więcej
Moda na zlewy nie tylko do zmywania - wielofunkcyjne zlewozmywaki

Moda na zlewy nie tylko do zmywania - wielofunkcyjne zlewozmywaki

2012-12-06 11:15:00

Po wielofunkcyjnych robotach kuchennych, które siekają, mieszają, kruszą i wyciskają Polacy zapragnęli jeszcze bardziej ułatwić sobie życie w kuchni. Rynek odpowiedział na te potrzeby bardzo szybko i w roku 2012 wielu producentów zaczęło wprowadzać do ofert wielofunkcyjne… zlewozmywaki. Kto je najchętniej kupował w 2012 roku? Mieszkańcy bloków z bardzo małymi kuchniami, którzy potrzebowali większej przestrzeni użytkowej lub właściciele nowoczesnych domów, którzy dostrzegli w nich ciekawy element designerski.

czytaj więcej
Nowe kształty baterii na topie projektantów

Nowe kształty baterii na topie projektantów

2012-08-31 10:30:00

Najbardziej uniwersalne kształty baterii zlewozmywakowych już od dawna goszczą w domach Polaków. Najpopularniejsze to standardowe baterie stojące i baterie ścienne. Od paru lat do powszechnego użycia wchodzą też baterie w kształcie litery „F” i „U” jako dobra alternatywa dla tych, którzy stawiają na wysokiej jakości projekt aranżacji. Teraz na rynku pojawił się kolejny hit - baterie w kształcie litery „L”. Komu dedykowane? Przede wszystkim tym, którzy posiadają zlewozmywaki z płytką komorą, oszczędzające miejsce.

czytaj więcej
Tradycyjny i elegancki design baterii Luga  firmy Kuchinox

Tradycyjny i elegancki design baterii Luga firmy Kuchinox

2012-08-29 14:40:00

Geometryczne kształty o mocnych kątach, jednak w niczym nieprzypominające popularnych od kilku lat trendów kubistycznych to nowość Kuchinox - seria baterii Luga. Kolekcja to doskonały przykład, jak na bazie designu kubistycznego i tradycyjnego stworzyć baterie „środka”, które będą podobać się wszystkim.

czytaj więcej
Kuchinox: Madagaskar zlewozmywak granitowy

Kuchinox: Madagaskar zlewozmywak granitowy

2012-08-09 13:28:00

Madagaskar powstał w ślad za trendami w nowoczesnej aranżacji kuchni. Posiada duży odpływ 3,5’ z przelewem, chromowane zaślepki oraz 10-letnią gwarancję. Idealnie komponuje się z chromowanymi bateriami o nowoczesnym designie, na przykład w kształcie litery U lub F. Jest produkowany w Polsce, dostępny w kolorze beżowym i czarnym.

czytaj więcej
Kuchnia do kwadratu - kwadratowy syfon do zlewu

Kuchnia do kwadratu - kwadratowy syfon do zlewu

2012-07-24 17:22:00

Kuchnie kubistyczne, ostre kąty meblowe, nowoczesny design… wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy, czyli detali. O tyle, o ile w portfolio armatury, wanien, zlewów czy innych niezbędnych elementów wyposażenia mocny kąt i kubistyczna forma są obecne w trendach od kilku lat - mniejsze akcesoria dopiero teraz doczekują się uwagi projektantów. Na rynku pojawił się właśnie detal spinający w całość kubistyczne formy kuchenne - kwadratowy syfon do zlewozmywaków granitowych.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P