Beko

Beko w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Beko w dziale informacje

Wiadomości
Jak układać żywność w lodówce?

Jak układać żywność w lodówce?

2013-08-21 16:08:00

W klasycznych chłodziarkach (tzn. statycznych), jaką posiada większość Polaków, parownik, który chłodzi, znajduje się z tyłu, pod plastikiem na „plecach” lodówki i zazwyczaj nie sięga spodu chłodziarki, tj. nie obejmuje dolnych szuflad przeznaczonych najczęściej na warzywa i owoce. Ponieważ w tego typu chłodziarkach nie istnieje wymuszony (np. przez wentylator) obieg powietrza, ciepłe powietrze ma tendencję do zbierania się nad najwyższą półką, ale paradoksalnie, ze względu na odcięty dostęp powietrza w dolnych szufladach i brak chłodzącego parownika z tyłu - może się okazać, że to właśnie wewnątrz tych szuflad panuje najwyższa temperatura. Nieprawdą jest, że temperatura półeczek na drzwiach jest wysoka. Jest na nich tak samo chłodno jak w środkowej części lodówki. Powyżej zastosowano określenia „cieplej”, „chłodniej”.

czytaj więcej
Nowości Beko na rok 2012

Nowości Beko na rok 2012

2012-02-14 12:49:00

Zgodnie ze światowym trendem, BEKO wprowadza kolejne innowacje EKO. Są to rozwiązania umożliwiające zaoszczędzenie czasu, energii, wody oraz wspomagające ogólnie zdrowie rodziny i dbałość o środowisko naturalne. W każdym segmencie oferty BEKO znajdą się rozwiązania dla EKO-fanów. W pralkach jest to system „optiball”, dzięki któremu do prania zużywa się mniej detergentów i mniej wody. W chłodnictwie pojawiają się lodówki coraz bardziej energooszczędne (A +++). To samo dzieje się w przypadku kuchenek.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P