Electrolux

Electrolux w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Electrolux w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Electrolux w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Promocje

O firmie Electrolux

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad 150 krajach, każdego roku, sprzedaje ponad 40 milionów produktów, takich jak chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, kuchnie oraz drobne urządzenia AGD, m.in. odkurzacze. Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie i łatwej obsłudze, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. W skład Grupy Electrolux wchodzą takie znane marki jak: Electrolux, Zanussi, AEG, Eureka i Frigidaire. W 2011 roku wartość sprzedaży Grupy wyniosła 102 miliardy koron szwedzkich. Grupa zatrudniała 58 000 pracowników.

 

5 projektów z Polski nominowanych w konkursie Electrolux Design Lab 2014

5 projektów z Polski nominowanych w konkursie Electrolux Design Lab 2014

2014-05-07 06:58:00

Electrolux Design Lab to cieszący się uznaniem i popularnością na całym świecie konkurs dla młodych designerów i wizjonerów rozwiązań przyszłości. Spośród ponad 1700 zgłoszeń nadesłanych przez studentów i absolwentów z 43 krajów, jury wyłoniło 131 projektów, których autorzy będą walczyć o cenne nagrody oraz staż w jednym z centrów projektowania firmy Electrolux. Ich los leży teraz w rękach ekspertów oraz internautów, którzy mogą głosować na wybrane projekty do 16 maja na stronie internetowej konkursu. Mamy powody do dumy, ponieważ wśród nich znajduje się aż 5 Polaków.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P