Vox

Vox w dziale sypialnia

Meble Łóżka

Vox w dziele kuchnia

Meble Meble

Vox w dziale informacje

Nagrody Promocje Wiadomości Wydarzenia katalogi
Śnimisie: Łóżko, które rośnie razem z dzieckiem

Śnimisie: Łóżko, które rośnie razem z dzieckiem

2016-02-15 13:52:00

Mówi się, że dzieci rosną jak na drożdżach. Może to potwierdzić każdy rodzic, który zdążył już wymienić dziecięce ubranka czy mebelki na większe. Na rynku pojawiło się natomiast łóżko, które rośnie razem z dzieckiem. Jego funkcjonalność doceniono już podczas 4 Design Days gdzie zdobyło nagrodę w konkursie „Meble Plus - Produkt 2016” w kategorii Mebel dziecięcy i młodzieżowy za produkt: Łóżko dziecięce.

czytaj więcej
Vox: Narożnik z funkcją spania Poker lewy

Vox: Narożnik z funkcją spania Poker lewy

2013-07-12 11:52:00

Najważniejszymi atutami narożników są komfort ich użytkowania i wielofunkcyjność - czyli tak wysoko ceniona wśród klientów praktyczność mebli. Dzięki dużym gabarytom narożnik zapewnia prawdziwą wygodę i relaks dla ciała. Bez rozkładania mebla możemy swobodnie wyciągnąć nogi, czytając książkę czy oglądając telewizję. Prawda, że miłe to uczucie, kiedy po całym dniu pracy lekko zapadasz się w miękkim fotelu z dobrą książką lub ulubionym filmem? Wypoczęty człowiek, to szczęśliwy człowiek.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P