Vox

Vox w dziale sypialnia

Meble Łóżka

Vox w dziele kuchnia

Meble Meble

Vox w dziale informacje

Nagrody Promocje Wiadomości Wydarzenia katalogi
Dla każdego coś wygodnego. Nowa oferta mebli tapicerowanych VOX

Dla każdego coś wygodnego. Nowa oferta mebli tapicerowanych VOX

2018-02-16 07:51:00

Sofy, fotele, pufy, podnóżki, szezlongi. Pozwalają odpocząć, złapać oddech, spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi lub z samym sobą. Usiąść z kawą, rozsiąść się z książką czy położyć choćby na krótką drzemkę. Nie wyobrażamy sobie bez nich salonu, a część z nas zapewne uważa je za najważniejszy element domu. Dlatego marka VOX rozszerzyła ofertę mebli wypoczynkowych, aby każdy mógł dobrać je do własnych potrzeb.

czytaj więcej
Nowe pufy i promocja Baby Vox

Nowe pufy i promocja Baby Vox

2011-10-08 14:21:00

Fotele obrotowe to najlepsze rozwiązanie do Twójego kącika pracy. Można regulować oparcie i wysokość, co spowoduje, że nasz kręgosłup będzie w odpowiedniej, zdrowej pozycji. Pufy Sako i Disk to nowość w ofercie Vox - idealne do wypoczynku dla dorosłych i dla dzieci. Pufy te wypełnione są granulkami, które dostosowują się do pozycji naszego ciała. Wystarczy poruszyć i na nowo uformować pufę, a siedzisko w oka mgnieniu zamieni się w wygodną leżankę. Wypróbujcie sami.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P