piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Pralka My Time - nowość w ofercie marki Indesit

Pralka My Time - nowość w ofercie marki Indesit

MEBLE / Sprzęt AGD / 2015-09-29 11:22:00

Marka Indesit na pierwszym miejscu stawia wygodę swoich użytkowników, dlatego tworzone przez nią sprzęty muszą być szybkie, skuteczne i wydajne, a jednocześnie proste w obsłudze. Najnowszym przykładem takiego urządzenia jest pralka My Time, która oferuje szeroki wybór funkcji i programów, idealnie dostosowanych do energicznego stylu życia jej użytkowników. Posiada m.in. aż sześć codziennych cykli prania, które trwają nie dłużej niż 59 minut!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowoczesny i funkcjonalny design

Szybkie tempo życia to znak czasu charakteryzujący XXI wiek. Dotyczy on zwłaszcza mieszkańców dużych miast. Praca, dzieci, prowadzenie domu, zajęcia dodatkowe, wyjazdy, spotkania z rodziną i znajomymi - i ciągły pośpiech, aby pogodzić to wszystko ze sobą. Mimo najlepszych chęci i starań, zdarza się, że nadal brakuje nam czasu na niektóre czynności. Dlatego marka Indesit, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich użytkowników, tworzy urządzenia, które odpowiadają ich aktywnemu stylowi życia. Najnowszym tego przykładem jest pralka My Time, która oferuje praktyczne rozwiązania, umożliwiające zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. To wydajność połączona z nowoczesnym designem.

Codzienne cykle prania poniżej 59 minut!

Najnowsza pralka My Time, podobnie jak reszta urządzeń marki Indesit, ma sprawić, by nasze codzienne życie i wykonywane domowe obowiązki stały się przyjemniejsze i prostsze. Dlatego pralka My Time została tak skonstruowana, aby umożliwić skrócenie czasu pracy nawet przy pełnym załadunku, zapewniając nadal idealnie czyste pranie. Zastosowane technologie zapewniają zwiększoną wydajność, by zagwarantować pożądane wyniki w krótszym czasie wszystkich cykli dziennych.

My Time posiada aż sześć cykli, które trwają nie dłużej niż 59 minut:

  • cykl Kolorowe Mix 59' - 59 minut dla prania kolorowych ubrań w temperaturze 40°C;
  • cykl Bawełna 59' -umożliwia pranie ubrań bawełnianych w 60°C w 59 minut;
  • cykl Bawełna 45’- program idealny do delikatnych tkanin bawełnianych, pranych w temperaturze 45°C w 45 minut;
  • cykl Syntetyczne 59’ - program przeznaczony dla wszystkich syntetycznych tkanin do prania w temperaturze 40°C w 59 minut;
  • cykl Mix 30' - 30-minutowy cykl do prania bawełnianych i syntetycznych ubrań w temperaturze 30°C;
  • pranie Ekspresowe 20' - odświeżające pranie w 20°C w ciągu zaledwie 20 minut.
  • Wysoka klasa efektywności energetycznej

W pralce My Time zostosowano technologię Water Balance Plus, dzięki której urządzenie posiada specjalny czujnik, który waży umieszczone w bębnie ubrania i automatycznie reguluje odpowiednią ilość wody, niezbędną do wykonania prania. Dzięki temu urządzenie zapewnia dużą oszczędność - w przypadku małego załadunku zużywa o ponad 70% mniej wody i o 50% mniej energii. Natomiast klasa energetyczna A+++ -10%, zapewnia 30-procentową oszczędność energii w porównaniu do klasy A+. To sposób na racjonalne gospodarowanie zasobami, który przekłada się na ochronę środowiska.  [[[zdjecie,7246,duze]]]

Z myślą o całej rodzinie

Pralka MyTime oferuje szeroki wybór programów specjalnych, dostosowanych do stylu życia całej aktywnej rodziny. Wśród nich znajdziemy m.in. cykl „Siłownia”, idealny do prania codziennej odzieży sportowej oraz cykl „Obuwie sportowe”, który zapewnia całkowicie bezpieczne pranie butów treningowych. Mamy znajdą w niej natomiast cykl do delikatnego prania dziecięcych ubrań oraz specjalny program do prania kołder - także tych z piór, który umożliwia skuteczne usunięcie zabrudzeń, zapewniając jednocześnie ochronę tkaniny i konstrukcji kołdry.

źródło: indesit/pięknydom24.pl

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe