piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Praktycznie niewidoczny – nowy odpływ liniowy Geberit CleanLine

Praktycznie niewidoczny – nowy odpływ liniowy Geberit CleanLine

AKCESORIA / Inne / 2018-05-09 14:14:43

Ponadczasowy wygląd, niezawodność i łatwość czyszczenia sprawiły, że odpływy liniowe Geberit CleanLine cieszą się niesłabnącą popularnością. Teraz do rodziny CleanLine dołączył nowy model – odpływ przeznaczony do montowania pod płytki, który w łazience dosłownie wtapia się w tło.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowy CleanLine powstał z myślą o jeszcze większej elastyczności w projektowaniu łazienki. Można go zabudować wieloma rodzajami płytek ceramicznych, dzięki czemu stanie się praktycznie niewidoczny. Umożliwia w ten sposób zaprojektowanie łazienki o spójnym, nowoczesnym i minimalistycznym wyglądzie oraz uzyskać więcej przestrzeni.

Choć subtelny i niewielki, zachowuje wszystkie funkcje swoich starszych braci. Posiada pokrywę chroniącą odpływ przed wpadaniem włosów i innych zanieczyszczeń. Można ją wyjąć jedną ręką i błyskawicznie oczyścić schowany pod nią koszyczek. Nowy CleanLine jest równie łatwy w instalacji jak starsze modele. Posiada wbudowany syfon i fabrycznie zamontowaną warstwę uszczelniającą. Można go zamontować zarówno na środku podłogi, jak i bezpośrednio przy ścianie.

Jednocześnie Geberit rozszerza asortyment wprowadzonego w ubiegłym roku Geberit Setaplano. Wielokrotnie nagradzany panel do natrysków bezbrodzikowych został uzupełniony o 2 nowe wymiary dla małych łazienek 80x80 cm oraz 80x150 cm.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe