piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Poznaj sekret zmiękczaczy wody Denver

Poznaj sekret zmiękczaczy wody Denver

KUCHNIA / Inne / 2014-07-15 10:34:00

Zmiękczacze wody Denver podbiły polski rynek. Przez dwa lata osiągnęły pozycję lidera i cieszą się niezwykłą popularnością. Na stałe zagościły na półkach w marketach budowlanych oraz w sklepach internetowych. W niezwykle krótkim czasie zmiękczacze wody importowane z Hiszpanii zyskały sympatię konsumentów, instalatorów i studniarzy.

Polski rynek zmiękczaczy wody

W Polsce od zawsze królowały zmiękczacze złożone z dwóch części - butli zasypanej złożem filtracyjnym oraz zbiornikiem na solankę. Brakowało jednak urządzenia, które z jednej strony jest estetyczne i proste w eksploatacji, a z drugiej równie efektywne co drogie zmiękczacze wody.

Nadszedł czas na zmiękczacze Denver

Na pierwszy rzut oka widać, że zmiękczacze Denver wyróżniają się pośród konkurencji. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania, dokładność filtracji, dużą wydajność oraz nowoczesny wygląd. Takich filtrów centralnych zmiękczających wodę jeszcze nie było. Podobna jakość kosztowała krocie.

Na początku warto zwrócić uwagę na wygląd urządzenia. Ten naprawdę nie pozostawia za wiele do życzenia. Obudowa jest solidna, wykończona z należytą precyzją, nie ugina się, nie trzeszczy.

Przesuwna pokrywa chodzi płynnie, nie zacina się. Szczelnie zakrywa przegrodę, do której należy dosypywać sól tabletkowaną.

Na górze obudowy znajduje się wyjmowany sterownik z czterema guzikami i ekranem. W czasie programowania urządzenia, sterownik można wyjąć z obudowy, co ułatwia wprowadzanie ustawień.

[[[zdjecie,4254,duze]]]

Zmiękczacze Denver mają wbudowany By-Pass z mieszaczem. Dzięki niemu, w trakcie regeneracji złoża, mamy dostęp do wody w domu.

Dobra wiadomość dla użytkowników, którzy samemu chcą zainstalować zmiękczacz wody - do każdego urządzenia z serii Denver dodawana jest polska instrukcja obsługi.

Najbardziej popularny z całej serii - Denver 30

Bez wątpienia hitem pod kątem sprzedaży okazał się być zmiękczacz wody Denver 30. Wydajność urządzenia pozwala na efektywne uzdatnianie wody w domu zamieszkiwanym przez 3-4 osoby.

Prezentacja produktu - http://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Denver-Plus-30/356

Duży przepływ maksymalny wody zapewnia brak spadków ciśnienia nawet podczas równoległego korzystania z wielu punktów czerpalnych wody w domu.

Zmiękczacz posiada system ograniczenia zużycia soli na regenerację. To szczególnie ważne dla osób posiadających przydomową oczyszczalnie ścieków.

Programując urządzenie w odpowiedni sposób można zmniejszyć ilość wody potrzebnej na wypłukanie złoża. Dzięki temu miesięczny koszt eksploatacji zmiękczacza to około 10 zł.

Gdzie szukać okazji?

Zmiękczacze Denver dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Najlepszej oferty szukaj bezpośrednio u polskiego dystrybutora - http://www.klarsan.pl

źródło: klarsan/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe