piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
#POSTAWNAGRAFIT i wygraj nawet 5.000 zł!

#POSTAWNAGRAFIT i wygraj nawet 5.000 zł!

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2018-05-09 14:23:40

Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła właśnie konkurs na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim jest hasło #POSTAWNAGRAFIT. Konkurs filmowy to szansa dla każdego, kto jest kreatywny i chciałby spróbować swoich sił jako reżyser, operator oraz montażysta w jednym. Przewodniczącą jury jest Omenaa Mensah, ambasadorka marki, a łączna pula nagród w konkursie wynosi 10.000 zł. Prace można zgłaszać do 30 maja 2018r.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

Termo Organika, jako organizator konkursu nie stawia żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem jest wyeksponowanie motywu przewodniego konkursu, czyli hasła #POSTAWNAGRAFIT, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu.  W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Hasło #POSTAWNAGRAFIT nawiązuje do produkowanych przez Termo Organikę grafitowych płyt styropianowych, które charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałymi właściwościami użytkowymi i najkorzystniejszym współczynnikiem przenikania ciepła.

Na autorów najciekawszych filmów czekają nagrody. Łączna pula nagród wynosi 10.000 zł. Nagroda główna to 5.000 zł, nagroda za drugie miejsce wynosi 2.000 zł, za trzecie - 1.000 zł. Organizator przewidział również 4 wyróżnienia w kwocie po 500 zł. Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła została Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia. Filmy można zgłaszać indywidualnie oraz w teamie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Termo Organiki.

  • #POSTAWNAGRAFIT i wygraj

Organizator konkursu liczy na kreatywne podejście wśród uczestników, a hasło #POSTAWNAGRAFIT ma być inspiracją - reszta zależy już od autora lub autorów zgłoszonych filmów. Filmy mogą być zrobione w dowolnej technice oraz gatunku, za pomocą jakiegokolwiek sprzętu - nie ważne czy będzie to profesjonalna kamera czy zwykły smartfon. Należy jednak pamiętać o tym, aby zmieścić się w 1 minucie.

Konkurs trwa do 30 maja 2018 r. Proces zgłoszenia filmu jest bardzo prosty. Należy przesyłać nagrany/zmontowany materiał filmowy w formacie MPEG4, AVI lub MOV, np. za pomocą serwisu wetransfer na adres: postawnagrafit@termoorganika.pl. Dodatkowo, jako osobną wiadomość należy wysłać krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie producenta: www.termoorganika.pl/konkurs. Na stronie Termo Organiki znajduje się również regulamin konkursu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe