piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Possi Air - kolorowy detal w geometrycznej formie

Possi Air - kolorowy detal w geometrycznej formie

MEBLE / Meble / 2017-10-13 13:52:00

Przedstawiamy nową kolekcję Possi Air od Black Red White, która łączy zabawę kolorem i prostą formą. Meble dostępne są w ponadczasowym kolorze bieli, a ich charakter można zmieniać w zależności od własnych upodobań, wybierając barwne boxy-inserty lub oryginalne nóżki w kilku odcieniach i formach do wyboru. Kolekcja sprawdzi się w pokoju dziennym i jadalni, a niektóre jej elementy także w sypialni.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Kolekcja Possi Air to zupełnie nowa odsłona nowoczesnego stylu. Dzięki połączeniu geometrycznych form z barwnymi akcentami minimalistyczne bryły zyskują oryginalny styl. Kolor bieli można przełamać wzbogacając je o osadzone dość niestandardowo, bo w zagłębieniach szafek, kolorowe boxy-inserty. Ich wybarwienie można wybrać spośród czterech wariantów - uniwersalnej bieli, naturalnego modrzewia, szarości lub wyrazistej czerwieni.  Elementy z kolekcji Possi Air mogą stać się częścią aranżacji salonu, jadalni oraz sypialni. W salonie niezbędnikiem będą szafki RTV, dostępne w dwóch wariantach - jeden z miejscem na insert, a drugi zamknięty z ozdobną listwą uchwytową. Cztery różnej wielkości komody będą niezbędne w codziennym przechowywaniu, a organizację garderoby ułatwi pakowna szafa w wersji prawo lub lewostronnej. Szafę można postawić na niskich nogach: metalowych lub z tworzywa sztucznego, dostępnych w kolorze chrom. Miejsce na pustej ścianie zapełni szafka wisząca.

Szafki Possi Air zaprojektowane są tak, by z łatwością powiesić je na ścianie. Żeby pięknie się prezentować nie potrzebują nóżek, ale można je zamontować w dowolnym momencie. Ich styl można wybrać spośród dostępnych wariantów - drewnianych dostępnych w czterech kolorach do wyboru lub chromowanych w wersji mat lub połysk. Nóżki pełnią funkcję dekoracyjną, można je wymienić na nowe lub po prostu zdemontować.

Meble z kolekcji Possi Air wyposażone są w profesjonalne akcesoria z systemem cichego samodomykania. Posiadają one specjalne hamulce, dzięki którym fronty mebli zwalniają w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączą się z korpusem.

Doskonałym uzupełnieniem mebli z kolekcji Possi Air będą dodatki w nowoczesnym stylu. W kolorowym insercie ciekawie wyróżni się ceramiczna figurka o charakterystycznym kształcie litery „A”.  Elementem ozdobnym szerokiego blatu komody może stać się oryginalna i bardzo nowoczesna patera ceramiczna w stalowym kolorze. Takie dodatki wspaniale prezentują się w towarzystwie wazonu o podobnej barwie.

źrodło: brw/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe