piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Polbruk Petra bianka_d - najbardziej charakterystyczna kostka w ofercie Polbruk dostępna w nowym kolorze

Polbruk Petra bianka_d - najbardziej charakterystyczna kostka w ofercie Polbruk dostępna w nowym kolorze

DESIGN / Ogród / 2017-11-10 12:08:46

W aktualnym katalogu marki Polbruk kostka Petra dostępna jest w jeszcze większej gamie barw. Do dobrze znanych kolorów alpen, onyx i sahara dołączył modny odcień szarości bianka_d, który świetnie prezentuje się w eleganckich aranżacjach ogrodu.

Powiększona paleta kolorów i różnorodność faktur dają jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych. Nowa kostka w kolorze bianka_d, o delikatnym jasnoszarym odcieniu, pomoże rozjaśnić posesję, nadając jej nowoczesny wygląd. Dzięki jasnoszarej barwie podjazd, taras czy inna przestrzeń w ogrodzie będą świetnie współgrać z fasadą utrzymaną niemal w każdym stylu.

Kostkę Polbruk Petra bianka_d od pozostałych produktów z tej kolekcji odróżnia nie tylko kolor, ale również faktura, która w tym przypadku jest płukana. Chropowatość tego rodzaju kostek sprawia, że zyskują one dodatkowe walory funkcjonalny i dekoracyjny. W połączeniu z szarym odcieniem otrzymujemy produkt elegancki, jedyny w swoim rodzaju. Cechą charakterystyczną wszystkich kostek Petra jest nieregularny kształt poszczególnych elementów - dzięki temu nawierzchnia z ich użyciem przypomina atrakcyjną wizualnie układankę, mającą moc odmieniania każdej ogrodowej przestrzeni.

  • Kostki Petra dostępne są w fakturze gładkiej i płukanej, w formatach: pełnym 36,4 x 26,8 oraz brzegowym 13,4 x 47,1; 13,4 x 35,2; 13,1 x 24,2. 
  • Grubość: 8 cm

źródło: polbruk/pieknydom24.pl