piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

Podłogi warstwowe Boen z dekoracyjną listwą

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2013-04-30 10:06:00

Drewniane podłogi warstwowe oferowane przez firmę Boen są eleganckie i efektowne. Czasem istnieje potrzeba, ze względu na wyjątkowy charakter wnętrza, aby posadzki przyciągały uwagę i stanowiły element dekoracyjny. Producent oferuje listwę aluminiową, z którą niezwykle atrakcyjnie prezentują się wszystkie gatunki drewna.

Indywidualne rozwiązania

Wnętrza z drewnianymi podłogami mają niepowtarzalny klimat i wygląd. Dzięki wyjątkowości surowca, jakim jest drewno, każde wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju. Czasem zależy nam, by przestrzeń posiadała indywidualne i niebanalne rozwiązania. W takich sytuacjach warto rozważyć ciekawe, na wskroś nowoczesne rozwiązanie, polegające na ułożeniu drewnianej, warstwowej podłogi z aluminiową dekoracją. Taka podłoga wygląda bardzo interesująco - dodaje blasku i świetności całemu wnętrzu, zwłaszcza gdy znajdują się tam również elementy wyposażenia z aluminiowymi akcentami bądź przeszkleniami. To ciekawa propozycja do dużych, jasnych pomieszczeń oraz wnętrz użyteczności publicznej, takich jak biura, restauracje czy sklepy. Aluminiowe listwy podkreślają długość i elegancję drewnianych podłóg, przy okazji rozświetlając je i idealnie komponując z umeblowaniem, wyposażonym w aluminiowe dodatki.

Aluminiowa dekoracja

Ozdobna listwa wykonana jest z aluminium anodowanego, o wymiarach 14 x 20 x 2200 mm. Może być montowana do praktycznie każdej podłogi trzywarstwowej o grubości 14 mm z oferty firmy Boen, zarówno jednolamelowej, dwulamelowej oraz trzylamelowej. Można ją umieścić zarówno w podłodze ze złączem pióro-wpust, jak również z łączeniem Boen-X-Press.

źródło: boen/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe