piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Podłogi Boen Chaletino - nowość dla entuzjastów  drewna

Podłogi Boen Chaletino - nowość dla entuzjastów drewna

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2013-04-11 10:00:00

BOEN wprowadziła do swojej oferty prestiżową serię Chaletino, skierowaną do koneserów drewnianych podłóg. Łączy ona staranność wykonania ze specjalnie wyselekcjonowanym surowcem. Chaletino to dębowe podłogi olejowane, szersze i znacznie dłuższe od większości dostępnych podłóg.
 

Podłogi Chaletino to seria desek dębowych do przestronnych, reprezentacyjnych wnętrz. Deski z tej serii mogą być montowane nie tylko w mieszkaniach, ale również we wnętrzach intensywnie użytkowanych, takich jak biura, sale konferencyjne, gabinety, a także sklepy, restauracje, szkoły i inne. Do serii należą podłogi dębowe o różnych odcieniach i wybarwieniach. Od Dębu Tradtional - deski o naturalnej barwie, poprzez podłogi rozjaśnione: Dąb Stonewashed Old Grey, Dąb Traditional White, Dąb Pearl, Dąb Coral, po ciemne deski, o brązowym, czekoladowym lub grafitowym wybarwieniu, jak Dąb Antique, Dąb Sand czy Dąb Chocolate. Podłogi z serii Chaletino dobrze uzupełniają wnętrza urządzone w stylu rustykalnym, który eksponuje proste wnętrza, przytulnie urządzone, w których dominują ciepłe barwy.

Informacje dodatkowe, sposób montażu

Podłogi z serii Chaletino są trzywarstwowe, w których warstwa wierzchnia o grubości ok. 4,5 mm została zabezpieczona olejem Natural Plus (dzięki czemu nie wymaga już olejowania zaraz po ułożeniu). Łączna grubość deski wynosi 20 mm, a długość 2750 mm. Wyjątkowe rozmiary podłogi podkreśla widoczna faza, stanowiąca wykończenie podłogi z wszystkich 4 stron. Deski są mocowane na klasyczne złącze pióro-wpust. Podłogi Chaletino należy przymocować do podłoża (przy pomocy śrub lub kleju). Obce pióra, które dostarczane są razem z podłogą, służą do montażu desek na krótkim boku. Należy je przykleić za pomocą odpowiedniego kleju. W przypadku montażu pływającego, nie wolno kleić desek na połączeniach pióro-wpust. Połogi są dostępne na zamówienie - termin realizacji wynosi 4 tygodnie. Gwarancja na podłogi BOEN wynosi 20 lat.

źródło: boen/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe