piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Płyty MONOLITH w przestrzeniach publicznych

Płyty MONOLITH w przestrzeniach publicznych

AKCESORIA / Inne / 2017-06-07 14:00:00

Pierwsze wielkoformatowe gresy produkowane w Polsce - MONOLITH od Grupy Tubądzin - idealnie nadają się nie tylko do wnętrz prywatnych, ale również przestrzeni publicznych. Rozmiar sięgający nawet 120 x 240 cm nie tylko ułatwi aranżację pomieszczeń, a dzięki minimalnej ilości fugi, unikniemy efektu poprzecinanej przestrzeni. Dzięki odporności na ścieranie i temperaturę gresy z powodzeniem mogą być montowane w ciągach komunikacyjnych i na elewacjach .

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Inspiracje z natury

Płyty MONOLITH to wyjątkowe połączenie najświeższych trendów wnętrzarskich i ponadczasowej klasyki. Inspiracją dla projektantów była potęga naturalnego kamienia i surowość betonu. Wszystkie  kolekcje wchodzące w skład marki - Fair, Onis i Epoxy - zostały utrzymane w stonowanej kolorystyce. W przypadku Fair i Onis jest to beż, w Epoxy zaś dominuje szarość. Do wyboru są dwa wykończenia - matowe i polerowane. Ponadczasowy design gresów MONOLITH sprawia, że pozostaną one modne przez długie lata.

Jakość na długie lata

Płyty MONOLITH to produkt niezwykle wytrzymały, trwały, a przy okazji cieńszy (od 6 do 10 mm grubości w zależności od rozmiaru) i lżejszy od kamienia. Mimo idealnego odwzorowania kolorystycznego, grafiki na płytkach nie są powtarzalne, dzięki czemu udaje się uniknąć efektu stempla. Wielkie formaty Ceramiki Tubądzin są plamo- i wodoodporne, co sprawia że idealnie sprawdzą się, np. w łazienkach publicznych. Mała ilość fug pozwoli z kolei lepiej zadbać o czystość.

Sprawny montaż

Wyróżnikiem i dużym atutem gresów MONOLITH jest fakt, że można montować je na starą okładzinę. Zdecydowanie usprawnia i przyspiesza to pracę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać szybkiej metamorfozy dużego pomieszczenia, co w przypadku płytek o standardowych rozmiarach nie byłoby możliwe. Warto dodać, że z położeniem wielkich formatów Tubądzina bez problemu poradzi sobie przeszkolona ekipa glazurników.   [[[zdjecie,11747,duze]]]

Niecodzienne rozwiązania

Płyty MONOLITH mogą być montowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także jako okładzina elewacji wentylowanych. Z użyciem gresów można stworzyć także stół czy kuchenny blat lub wykorzystać je jako okładzinę mebli. Wszystko to sprawia, że płyty MONOLITH dają architektom, projektantom i inwestorom nieograniczone możliwości aranżacji, pozwalając przy tym na stworzen

źrodło: tubądzin/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe