piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Piękno Skandynawii z serwisem Nordic Blue od Fyrklövern

Piękno Skandynawii z serwisem Nordic Blue od Fyrklövern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2017-07-27 08:39:00

Skandynawskie krajobrazy i dzikość natury tworzą niesamowity, tajemniczy klimat. Wyjątkowa atmosfera Północy zainspirowała artystkę Annę Handell do stworzenia oryginalnego serwisu Nordic Blue. Ta subtelna, elegancka porcelana nie tylko podkreśli magię chwil spędzonych przy stole, ale również przeniesie nas w niesamowity, skandynawski świat.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Skandynawia od wieków pobudza wyobraźnię artystów oraz kreatorów, którzy ulegają magii tamtejszych pejzaży. Krystalicznie czyste jeziora, dzikość natury oraz różnorodność kwiatów inspirują do tworzenia dzieł sztuki, również tej użytkowej.

Nowa propozycja od Fyrklövern, serwis Nordic Blue, nawiązuje do skandynawskiego czaru i magii. Zastawa wykreowana przez znaną graficzkę, ilustratorkę i projektantkę - Annę Handell, jest hołdem złożonym pięknu przyrody. Najwyższej jakości porcelana Fyrklövern utrzymana w odcieniach bieli i błękitu, zachwyca niezwykłą elegancją i romantyzmem. Ręcznie malowane, subtelne kwiaty nawiązują do letnich pejzaży i harmonijnej natury Skandynawii. Właśnie dlatego, z serwisem Nordic Blue idealnie współgrają naturalne dodatki. Aby uzyskać wyjątkowy efekt, wystarczy udekorować stół lnianymi serwetami w głębokim granatowym kolorze, który cudownie podkreśli tonację zastawy. Całości dopełnią pachnące konwalie, polne kwiaty oraz liście brzozy i paproci. Tak bajecznie przyozdobiony stół z pewnością zachwyci naszych gości i przeniesie ich w magiczny, skandynawski świat.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe