piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Pięknie dziś wyglądasz! Nowe lustro MIRALITE NATURA

Pięknie dziś wyglądasz! Nowe lustro MIRALITE NATURA

INNE / Inne / 2019-03-12 09:34:11

Sztuczne światło nie zawsze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wiele jego źródeł, zwłaszcza oświetlenie LEDowe i halogenowe, daje chłodny efekt, który potęguje zielonkawy odcień szkła. Sprawia to, że nasze odbicie w lustrze nie jest takie, jakie być powinno, może nawet wydawać nam się niekorzystne. Lustro MIRALITE NATURA dzięki specjalnie opracowanemu filtrowi, neutralizuje ostre, chłodne światło. Wszystko po to, aby uzyskać bardziej naturalne odbicie w lustrze.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

MIRALITE NATURA to nowe lustro Saint-Gobain Building Glass Polska o delikatnym brzoskwiniowym zabarwieniu, które niweluje zielonkawy odcień szkła, oddając tym samym rzeczywistość wierniej niż tradycyjne lustro. Swoje wyjątkowe własności zawdzięcza specjalnemu filtrowi w kolorze brzoskwiniowym, który umiejscowiony został między warstwą srebra a przejrzystym szkłem PLANICLEAR.

– Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem nowego lustra od Saint-Gobain pomaga stworzyć przytulne, jasne, wizualnie ocieplone wnętrza jednocześnie podnosząc wrażenie komfortu. W obiektach komercyjnych lustro może odgrywać subtelną rolę w kreowaniu najwyższej jakości wrażeń estetycznych użytkowników. Co ważne, MIRALITE NATURA charakteryzuje się optymalną jakością i trwałością, dzięki czemu może być stosowane we wnętrzach o podwyższonej wilgotności – mówi Magdalena Lipińska, ekspert Saint-Gobain Building Glass Polska.

W domu i w SPA, w hotelu i w przebieralni

Lustro MIRALITE NATURA można stosować w przestrzeni mieszkalnej np. w kredensach, drzwiach przesuwnych, meblach, jako lustra w szafkach łazienkowych, lub jako okładzina ścian w obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzi się ono w restauracjach, hotelach, ośrodkach odnowy biologicznej czy siłowniach, czyli wszędzie tam, gdzie przychodzą ludzie, aby odprężyć się i poczuć się dobrze. Wykorzystanie lustra MIRALITE NATURA w przymierzalniach poprawi samopoczucie kupujących. A lepsze samopoczucie klientów to oczywisty zysk dla każdej firmy.

Jakość MIRALITE NATURA znacznie przewyższa wymagania normy EN 1036. Charakteryzuje się ono optymalnymi parametrami optycznymi. Jako najnowszej generacji lustro Saint-Gobain nie zawiera ołowiu ani rozpuszczalników.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe