piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Perfekcyjna oprawa dla dachu - podsufitka Galeco NOVA
fot. Galeco

Perfekcyjna oprawa dla dachu - podsufitka Galeco NOVA

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2019-07-10 16:02:20

Dekoracyjna podsufitka typu siding Galeco NOVA to niezwykle przydatny element dachu poprawiający jego estetykę i chroniący przed warunkami atmosferycznymi oraz zwierzętami. Atrakcyjnie wygląda, ma dużą wytrzymałość a jej montaż jest łatwy dzięki łączeniu na tzw. „click”.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dach pod ochroną

Podsufitkę montuje się na okapie dachu na zewnątrz budynku. Skutecznie chroni ona więźbę i krokwie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak silny wiatr, deszcz czy intensywne słońce. Jest to ułatwione dzięki dużej grubości panelu (>1,2 mm) i jego zwiększonej sztywności. Na utrzymanie tych parametrów ma wpływ lepsza stabilność produkcyjna. Galeco NOVA doskonale zabezpiecza też przed zagnieżdżaniem się owadów i ptaków między krokwiami. Warto podkreślić, że produkt nie wymaga konserwacji i ze względu na niewielką wagę może być montowany także na delikatnych konstrukcjach.

Estetycznie pod okapem

Elementy systemu NOVA są wykonane z wysokiej jakości PVC i dostępne w sześciu kolorach o fakturze drewna: ciemny brąz, grafit, biały, złoty dąb, winchester i orzech. Atrakcyjny wygląd podsufitki znacznie poprawia estetykę dachu w doskonale widocznym miejscu, a duży wybór kolorów pozwala bez trudu dopasować system do ogólnego klimatu przestrzeni przydomowej. Wykorzystywana przy produkcji technologia mono sprawia, że panel nie odbarwia się pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury. Element można składować na zewnętrz w workach, ponieważ dzięki zwiększonej wytrzymałości mechanicznej, nie odkształca się.

Click i zrobione

Panele systemu Galeco NOVA montuje się pod krokiew, do łat drewnianych w kierunku prostopadłym do ściany budynku. Najpierw mocuje się listwę montażową typu „J” na całym obwodzie zabudowanego okapu. Następnie docięte na odpowiednią szerokość panele wsuwa się w listwy w kierunku prostopadłym do elewacji na tzw. „click”. Kolejny panel należy wsunąć i zaczepić zamkiem o zamek poprzedniego elementu. Zamki mają idealny profil, co ułatwia montaż, który jest niezwykle wygodny i szybki.

Podsufitka Galeco NOVA posiada 10-letnią gwarancję producenta.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe