piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram

„Para po prysznic” i „Dwa do pary” - wyjątkowe promocje marki KOŁO właśnie się rozpoczęły

2017-08-02 10:39:16

Idealne wnętrze dla każdego oznacza coś innego. W każdym przypadku jest jednak połączeniem odpowiednio dobranych elementów, które wspólnie tworzą wyjątkową całość - zarówno tych dużych, jak i najmniejszych.  Właśnie rozpoczęła się promocja marki KOŁO. Teraz, kupując produkty KOŁO w zestawach, otrzymamy wyjątkowe upominki, a nasze łazienka stanie się prawdziwą oazą komfortu.

Każdy produkt, niezależnie od tego czy jest podstawą aranżacji danego wnętrza czy też jedynie dodatkiem, wymaga odpowiedniego dopasowania.  Aranżując idealną całość, jaką ma być nasza wymarzona łazienka, warto więc zadbać o właściwe połączenie tworzących ją elementów - od mebli i ceramiki aż po dodatki. W ramach promocji „Dwa do pary”, przy zakupie umywalki wraz z szafką z wybranej kolekcji KOŁO* otrzymamy w prezencie zestaw ekskluzywnych ręczników bambusowych - w jednym z ośmiu kolorów do wyboru. „Para pod prysznic” zaś to szansa na wyjątkowy komplet szlafroków - dla niej i dla niego, który dostaniemy kupując jednocześnie dowolną kabinę i brodzik KOŁO.

Inspiracyjne połączenia

Kolekcja KOŁO Life! jest kompleksową propozycją dla łazienek idących z duchem czasu. To seria ceramiki i mebli, w której dopracowany design i innowacyjne rozwiązania gwarantują pełną satysfakcję zarówno na poziomie estetycznym, jak i użytkowym. Ceramika KOŁO Life! zachwyca zaokrąglonymi krawędziami i ergonomicznymi kształtami. Nowoczesna, miękka forma geometryczna nadaje jej charakterystycznego wyrazu, a jednocześnie neutralnie dopasowuje się do różnego typu wnętrz. Zaokrąglone krawędzie mebli doskonale korespondują z formą umywalek. Wygodne, chromowane uchwyty, mechanizm soft-close, a także okucia i zawiasy z dożywotnią gwarancją czynią z mebli KOŁO Life! odpowiednią propozycję dla najbardziej wymagających użytkowników.

Kabina KOŁO Ultra to propozcyja do nowoczesnych wnętrz o eleganckim charakterze. Prosta forma i wyraźny kształt to rozwiązanie dla osób ceniących sobie design na światowym poziomie, przy jednoczesnej trosce o najwyższą funkcjonalność. Dzięki specjalnej powłoce ScreenGuard, ścianki kabiny są niezwykle odporne na uszkodzenia i nawet w wyniku bardzo silnego uderzenia nie rozpadną się na drobne kawałki. Doskonałym uzupełnieniem kabiny KOŁO Ultra będzie brodzik KOŁO Pacyfik, o wyjątkowo niskim rancie i minimalistycznej formie. Przy takim połączeniu pozostałe elementy aranżacji powinny stanowić jedynie stonowane tło, pozostawiając zestaw kabinowy na pierwszym planie.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie http://www.promocja.kolo.com.pl/

źródło: koło/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe