piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ostra promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke w komplecie z nożami Victorinox

Ostra promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke w komplecie z nożami Victorinox

2017-08-22 07:25:29

Aż do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną producenta w prezencie otrzymamy zestaw 3 noży Victorinox.

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez zlewozmywaka i baterii, podobnie jak kuchnię bez noży. Trzeba przyznać, że dwie doskonale znane szwajcarskie marki: Franke i Victorinox mają wiele wspólnego. Bezkompromisowa jakość, ponadczasowe wzornictwo i dbałość o detale są znakiem rozpoznawczym obu firm, a ich produkty doceniane przez klientów na całym świecie.

„Pragniemy, aby zlewozmywaki i baterie kuchenne Franke były postrzegane, jak scyzoryki Victorinox - niezawodne, uniwersalne i ponadczasowe”- podkreśla Monika Dembowska - Marketing Manager Franke Polska. „Technologia i wzornictwo zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke dopracowane są perfekcyjnie, jak słynne ze swej jakości produkty Victorinox, dlatego podjęliśmy współpracę w ramach akcji promocyjnej” - dodaje.   

Zlewozmywaki granitowe i ceramiczne to flagowe produkty marki Franke, dostępne w  10 różnych kolorach, w kilku rozmaitych formach i wymiarach. Opatentowane przez Franke materiały: kompozyt granitowy Fragranit Plus oraz ceramiczny Fraceram są odporne na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, nawet do 280°C, a dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przedostają się do struktury zlewozmywaka.

Kolor w przypadku zlewozmywaków granitowych i ceramicznych  ma ogromne znaczenie, gdyż jest trwale związany z cząsteczkami kompozytu i zabezpieczony przed promieniowaniem UV więc zachowuje swoją intensywność barwy. Klienci mogą wybrać zlewozmywak w jednym z dziewięciu kolorów: krem, orzech, beż, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny. Do kompletu Franke  oferuje ponad 120 różnych modeli baterii kuchennych, od geometrycznie prostych form do klasycznych wzorów, ze stałą lub ruchomą wylewką, w wersji stalowej lub chromowanej, także w kolorze dopasowanym do zlewozmywaka.

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego w zestawie z baterią kuchenną Franke otrzymają w prezencie komplet 3 noży kuchennych Victorinox, w autorskim, limitowanym opakowaniu, zaprojektowany specjalnie z okazji tej akcji promocyjnej. Uniwersalny nóż do warzyw, nóż do krojenia pomidorów oraz obieraczka będą przydatne w każdej kuchni, szczególnie że przed nami jesień i zima, a więc czas przygotowywania przetworów, gotowania warzywnych zup i rozgrzewających dań obiadowych.

Wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne FRANKE  objęte są 15-letnią gwarancją i posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Więcej informacji o promocji Franke i Victorinox na stronie www.ostrapromocja.pl

źródło: franke/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe