piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Oras w kampanii Suomi 100 Made by Finland

Oras w kampanii Suomi 100 Made by Finland

2017-12-06 08:23:00

100. urodziny Finlandii to doskonała okazja, by uczcić fińską pracę i jej sukcesy. Firma Oras jest częścią kampanii Made by Finland, która jest owocem współpracy stowarzyszenia fińskiego, jego członków i organizacji współpracujących. Firma tworzy i rozwija fińską produkcję oraz stawia sobie za cel odnoszenie sukcesów także na przestrzeni następnych stu lat.

Firma Oras została utworzona 8 maja 1945 roku w mieście Rauma w Finlandii przez Erkki Paasikivi. Od momentu powstania, firma koncentruje się na produktach wysokiej jakości. Prezentuje przyjazne użytkownikowi rozwiązania techniczne, które przyczyniają się do oszczędzania wody i energii. Już w latach 90-tych firma Oras wprowadziła na rynek pierwsze bezdotykowe baterie elektroniczne. Znaczna część produktów firmy nadal jest projektowana i produkowana w Raumie, gdzie poza fabryką znajduje się także główna siedziba Grupy.

Oras kieruje się wartościami - działa otwarcie, uczciwie, sprawnie i odważnie. Dla firmy ważni są eksperci z branży, których stara się motywować nowymi możliwościami i wyzwaniami. - Czujemy się odpowiedzialni za zużycie czystej, pitnej wody, która jest dziś ograniczonym zasobem naturalnym w wielu częściach świata. Dlatego ciągle wprowadzamy nowe, inteligentne rozwiązania pozwalające zminimalizować jej wykorzystanie - mówi Annika Paasikivi, wiceprezes zarządu Grupy Oras. - Nasza branża doświadczyła ostatnio wielu zmian, a konkurencja stale się rozrasta. Jesteśmy firmą rodzinną i koncentrujemy się na robieniu tego, na czym znamy się najlepiej. Naszą misją natomiast jest zapewnienie łatwego i zrównoważonego użytkowania wody. Dziś jesteśmy liderem rynku w krajach skandynawskich, a naszym celem jest stać się liderem rynku w całej Europie - kontynuuje Paasikivi.

źródło: oras/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe