piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Oferta tarasowa od Klimas Wkręt-met: trwałość mocowania na lata

Oferta tarasowa od Klimas Wkręt-met: trwałość mocowania na lata

WYKOŃCZENIE / Sprzęt budowlany / 2017-08-21 09:43:00

Wiodący polski producent technik zamocowań budowlanych poszerzył swoją ofertę o wkręty do konstrukcji tarasowych. Wykonane z stali nierdzewnej A2 produkty są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują trwałego i wytrzymałego mocowania.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

W ofercie tarasowej Klimas Wkręt-met znajdują się trzy podstawowe łączniki wyprodukowane ze stali nierdzewnej i przeznaczone do wykorzystania w warunkach ciągłej ekspozycji na czynniki atmosferyczne. Przyjmuje się, że odporność korozyjna stali A2 to: 50 lat w środowisku morskim (C3) oraz 25 lat w środowisku przemysłowym (C5). We wkrętach z najnowszej oferty na uwagę zasługuje również ich konstrukcja, która ułatwia montaż dzięki niwelowaniu „omykania się” narzędzi podczas wkręcania.

Wkręt WN

Przeznaczony do łączenia drewnianych elementów konstrukcji tarasów, legarów, a także do montażu poszycia (montaż widoczny lub montaż ukryty: w drugim przypadku niezbędne jest  użycie specjalnego narzędzia do tego rodzaju montażu).

Cechy charakterystyczne: łeb stożkowy 60°, frez rozwiercający oraz specjalny grot ułatwiający wkręcanie (w przypadku egzotycznych gatunków drewna o dużej twardości zaleca się nawiercanie).

  • Rozmiary [mm]: fi 4 x 40 - 60 oraz fi 5 x 50 - 80

Wkręt HNT

Przeznaczony do łączenia drewnianych desek tarasowych do legarów. W twardym drewnie zaleca się użycie specjalnego narzędzia do montażu ukrytego.

Cechy charakterystyczne: łeb walcowy i gwint zamykający oraz specjalny grot ułatwiający wkręcanie (w przypadku egzotycznych gatunków drewna o dużej twardości zaleca się nawiercanie).

  • Rozmiary [mm]: fi 5 x 50 - 80

Wkręt WT

Przeznaczony do łączenia elementów z użyciem systemów klipsowych do ukrytego montażu na wpust.

Cechy charakterystyczne: niski łeb stożkowy 90° oraz specjalny grot ułatwiający wkręcanie (w przypadku egzotycznych gatunków drewna o dużej twardości zaleca się nawiercanie).

  • Rozmiar [mm]: fi 4 x 45

źródło: klimas/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe