piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Odwodnienie dachów płaskich - nowatorski system od Galeco

Odwodnienie dachów płaskich - nowatorski system od Galeco

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2018-02-20 12:24:00

Podczas tegorocznych targów BUDMA firma Galeco przedstawiła kompleksowe rozwiązanie do odwadniania dachów płaskich. System polskiego producenta to aż 12 gotowych zestawów, składających się z trzech głównych elementów: wpustu dachowego, rury kanalizacyjnej oraz specjalnego adaptera. To właśnie on zapewnia pionierskość kompletów i umożliwia łączenie ich ze znanymi już systemami: Galeco STAL2 i Galeco BEZOKAPOWY.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

Odprowadzanie wody deszczowej z powierzchni dachów płaskich, jak i tarasów, przysparzało dotychczas dekarzom wielu trudności. Zestawy Galeco z przeznaczeniem do tego typu powierzchni w całości rozwiązują problem doboru odpowiednich elementów oraz szczelnego łączenia ich. Gotowe sety składają się z wpustu dachowego, rury kanalizacyjnej oraz przejścia przez attykę-adaptera. Występują w różnych konfiguracjach dzięki czemu dają możliwość wyboru najlepszego sposobu odwodnienia grawitacyjnego na wszystkich typach dachów płaskich. Adapter, który stanowi najbardziej innowacyjny element kompletu, został przygotowany w dwóch wersjach. W pierwszej z nich łączy się z rurą spustową pvc o wymiarach 70x80 cm i staje się częścią systemu BEZOKAPOWEGO, w drugiej - z rurą stalową 80x80 cm i uzupełnia system STAL2.

Modułowa innowacja

Szeroki wybór elementów składowych zestawu odwodnienia gwarantuje możliwość precyzyjnego i łatwego dopasowania go do specyfiki dachu. W kompletach Galeco znajdują się wpusty dachowe z koszem żwirowym oraz wpusty attykowe z możliwością zamontowania kosza. Zapewniają one drożność spływu przy wybranej metodzie montażu. Producent daje także możliwość wyboru wpustu podgrzewanego, który zapobiega zamarzaniu wody przy ujemnych temperaturach i pomaga w należytym utrzymaniu powierzchni dachu zimą. Wpusty dachowe występują w formie prostej lub skośnej. Mogą być z uwagi na to łatwo montowane na dachach z niedużą warstwą termoizolacyjną. Uniwersalność zastosowania oraz możliwość montażu na wszystkich typach pokryć dachowych gwarantują wpusty z kołnierzem zaciskowym.  [[[zdjecie,14142,duze]]]

Do produkcji elementów zestawu Galeco DACHY PŁASKIE wykorzystane zostały odpowiednio dobrane materiały. Wybór poliuretanu i pvc najwyższej klasy oraz doskonała jakość wykonania gwarantują wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Zestawy są nie poddają się działaniu korozji oraz odporne na promieniowanie UV, co czyni je rozwiązaniem na lata.

Firma Galeco jest liderem na rynku kompleksowych systemów odprowadzania wody deszczowej. Oferowane sety łączą się z cieszącymi się popularnością kwadratowymi rurami spustowymi Galeco STAL2 montowanymi na zewnątrz elewacji lub z rurami pvc z systemu Galeco BEZOKAPOWY przeznaczonymi do montowania w ociepleniu budynku.  [[[zdjecie,14143,duze]]]

źródło: galeco/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe