piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Obrzeże Endo - z pomysłem aranżuj ścieżki i schody

Obrzeże Endo - z pomysłem aranżuj ścieżki i schody

DESIGN / Ogród / 2017-06-27 10:18:46

Stworzenie reprezentacyjnej ścieżki lub wejścia do domu wymaga użycia produktów odznaczających się wyjątkową estetyką i wielofunkcyjnością - możliwością zastosowania w wielu miejscach, na wiele sposobów. Marka Polbruk, wiodący producent kostki brukowej i elementów małej architektury w Polsce, oferuje obrzeże, które pozwoli wykończyć każdy projekt. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Polbruk Endo cechują: wytrzymałość, gładka faktura oraz wygodne wymiary, dzięki którym prostokątne słupki z łatwością znajdują zastosowanie w najbardziej wymyślnych aranżacjach wykonanych z kostki brukowej i płyt tarasowych. Obrzeże Endo jest dostępne w wielu kolorach: szarym, grafitowym, czerwonym oraz brązowym. Tak szeroka paleta barw pozwala dopasować produkt do konkretnych wymagań w zakresie stylu oraz daje dużą swobodę w tworzeniu różnorodnych zestawów kolorystycznych. Za pomocą tego produktu bez trudu stworzymy zarówno stonowane, jak i kontrastowe aranżacje.

Kolejny aspekt, z którym każdy projektant musi zmierzyć się projektując ścieżki i schody w swoim ogrodzie, to wybór wysokości stopni lub krawędzi. Obrzeże Endo mierzy 28 cm i jest to wysokość pozwalająca na wykonanie podestów, które nie będą ani za wysokie, ani zbyt niskie, a umożliwiających komfortowe schodzenie do ogrodu lub wejście do domu. Zachęcająca jest również cena - od 11,69 zł do 12,30 zł za sztukę (według cennika Polbruk - ceny mogą się różnić w zależności od dystrybutora).

źródło: polbruk/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe