piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Nowości od marki Eurofirany - premiera katalogu jesień/zima 2016

Nowości od marki Eurofirany - premiera katalogu jesień/zima 2016

2016-10-18 13:56:18

Jesienna aura wkrada się do wnętrz bez względu na to, czy jesteśmy jej miłośnikami czy nie. Najlepszą ochroną przed szarugą i brakiem słońca mogą okazać się zmiany. Do tego zachęca także marka Eurofirany. Nowy katalog na sezon jesień/zima to mnóstwo pomysłów na aranżacje i stylowe dodatki do salonu, sypialni i łazienki.

Urządzając mieszkanie lub wprowadzając zmiany we wnętrzach dobieramy dodatki, które przypadną nam do gustu, ale nie zawsze mamy pewność, że będą one pasowały do reszty. Aby ułatwić tworzenie spójnych i harmonijnych aranżacji, marka Eurofirany w najnowszym katalogu zaprezentowała swoje produkty dzieląc je na ponad 20 różnych stylów, m.in.: Skandynawski Dom, Vintage, Prowansja, Hampton czy Kapitański Rejs. Nawiązują one do najbardziej znanych trendów - glamour, minimalistycznego, klasycznego, art.-deco, shabby chic czy kolonialnego. Przeglądając propozycje możemy wybrać w pierwszej kolejności stylistykę, która najbardziej nam odpowiada, a następnie pasujące do niej dodatki.

 - Nasz katalog może być gotową podpowiedzią, jak urządzić mieszkanie lub cały dom, ale można go także potraktować jako źródło inspiracji, a wszystkie produkty jako elementy układanki, którą sami połączymy w całość. Pamiętajmy, że dekorowanie wnętrz powinno sprawiać nam jak najwięcej przyjemności, zwłaszcza jesienią, kiedy nawet mała odmiana możne być sposobem na poprawę nastroju - przekonuje Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

W katalogu na sezon jesień/zima zaprezentowane zostały dodatki do salonu, sypialni i łazienki. Są to m.in. dekoracje okien (firany, zasłony), tekstylia (koce, poduszki, obrusy), ceramika, meble, zegary, oświetlenie. Zawiera on także wiele inspirujących zdjęć aranżacyjnych. Z takim przewodnikiem i bogatą ofertą produktów z łatwością przeprowadzimy metamorfozę, dzięki której w domu zrobi się przytulniej i bardziej komfortowo - po prostu piękniej!

Produkty z najnowszego katalogu marki Eurofirany dostępne są w salonach stacjonarnych i w sklepie online. Katalog można pobrać ze strony: https://www.eurofirany.com.pl/pl/oferta/363-katalog_dekoracji

źródło: eurofirany/pieknydom24.pl