piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowości Leroy Merlin 2019

Nowości Leroy Merlin 2019

DESIGN / Ogród / 2019-02-28 09:23:41

Pierwsze promienia wiosennego słońca wpadają przez okno. Świat budzi się do życia po długiej zimie. Już za moment pojawią się pierwsze zielone listki na drzewach, zazieleni się trawa.  W Leroy Merlin jak co roku zaczyna się sezon wiosenny. Już 1 marca 2019 w  sklepach pojawiają się nowe produkty i kolekcje. Wystartują specjalnie przygotowane oferty. Przydatne na wiosnę artykuły, po atrakcyjnych cenach, z pewnością zachęcą do odświeżenia domu i prac w ogrodzie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W przygotowaniach do nowego sezonu pomoże pełen inspiracji i użytecznych informacji  katalog LEROY MERLIN OGRÓD 2019 przeznaczony dla  miłośników swoich domów i ogrodów. Na 152 stronach publikacji czytelnicy znajdą ciekawe pomysły, pomocne podpowiedzi, kompletne rozwiązania i wiele propozycji produktów utrzymanych w różnej stylistyce i po cenach na każdą kieszeń. Entuzjastom sztuki ogrodniczej będzie kibicowała i doradzała Maja Popielarska, dziennikarka i ekspertka od ogrodów. 

Wiosenne nowości Leroy Merlin zainteresują wszystkich, którzy kochają życie w plenerze. To produkty, pomysły, rozwiązania przydatne w każdej plenerowej sytuacji; do pracy w ogródku, wypoczynku na tarasie i grillowania pod chmurką. Świeża i radosna kolorystyka, różne style, wzory i motywy dekoracyjne zgodne z najnowszymi trendami ubarwią nasze ogrody i domy.  

Wśród nowości nie brakuje przedmiotów w intensywnych kolorach oraz najmodniejszych wzorach  kwiatowych i roślinnych. Róż i czerwień w różnych odcieniach grają pierwsze skrzypce.  Sploty, plecionki, pajęczyny, nieregularne dziury i zaskakujące faktury inspirowane rybackimi sieciami opanowały meble ogrodowe, tkaniny, dywany i doniczki.

Miękkie, organiczne kształty i motywy przywodzą na myśl ukształtowane wiatrem piaskowe wydmy i wakacje pod palmami. Łatwo sobie wyobrazić piasek pustyni i żar bijący z nieba w otoczeniu jasnobeżowych i złocistych przedmiotów, nawet w pochmurny dzień. Proste, geometryczne wzory i ograniczona do bieli, szarości i czerni paleta barw tak lubiana przez fanów minimalizmu występują w wakacyjnej odsłonie. Heksagony, trójkąty, kwadraty i prostokąty  w różnych kombinacjach i zestawieniach uzupełniają przestrzenne formy lamp i doniczek.

Leniwych lub zabieganych właścicieli ogrodów z pewnością ucieszą produkty i inteligentne rozwiązania, które oszczędzą czas i ułatwią pielęgnację roślin. Nowoczesne grille i akcesoria pozwolą przyrządzić nawet najbardziej wykwintne przyjęcie, by potem usiąść na wygodnych, kolorowych krzesłach pod bajecznie kolorowymi parasolami i cieszyć się latem.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe