piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość! Solidna dawka designu - kolekcja Pill od Cleoni
fot. Cleoni

Nowość! Solidna dawka designu - kolekcja Pill od Cleoni

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2022-01-11 11:39:24

Wybierając odpowiednie oświetlenie jesteśmy w stanie podkreślić walory pomieszczenia lub całkowicie zmienić jego wygląd. Współczesne oprawy, za sprawą ciekawych form i wzornictwa, często same w sobie stanowią ozdobę wnętrza. Tak też jest w przypadku nowych lamp Cleoni z kolekcji Pill, które doceni każdy miłośnik dobrego designu. 
 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

 Pill to kolejna, po Rim, seria opraw oświetleniowych, stworzona dla marki 
 Cleoni przez Natalię Wieteska – projektantkę, która mimo młodego wieku   ma już na swoim koncie jedną z najbardziej prestiżowych nagród świata   designu – Red Dot Award. Obie kolekcje zadebiutowały podczas   październikowych targów Warsaw Home & Contract, gdzie spotkały się z   bardzo pozytywnym odbiorem. 

 Seria Pill składa się z dwóch opraw oświetleniowych: wiszącej oraz   ściennej. Oba modele cechują się harmonijnym kształtem i zgrabnymi   proporcjami, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do małych, jak i   dużych pomieszczeń. Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design   lamp czyni z nich doskonałe dopełnienie wnętrz w stylu loftowym, modern,   jak i tych klasycznych.  

 Wisząca lampa Pill, to symetryczne połączenie dwóch "tabletek" (pill – ang. tabletka). Dolna to podświetlony, szklany klosz, w którym umieszczono moduł LED. Górną zaś stanowi kontrastujący metal w kolorze głębokiej czerni. Przewód i podsufitka, z którymi się łączy, zostały wykonane w tym samym odcieniu. Lampa ma ponadczasowy wygląd i daje też dużo światła, dlatego doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną czy barem. Oprawa ścienna ma z kolei typowo graficzny charakter – przy użyciu kilku sztuk, można tworzyć z niej ciekawe kompozycje, jednocześnie dodając do wnętrza subtelne, nastrojowe światło. Lampa może zostać zawieszona w pionie lub poziomie, z metalową rurką po prawej bądź lewej stronie, w zależności od indywidualnych preferencji kupującego. Biegnący przez nią kabel, jest ciekawym estetycznie i celowo wyeksponowanym elementem projektu. Oba modele lamp posiadają stylowe i bardzo modne matowe wykończenie w kolorze czarnym.

Kolekcja Pill
Lampa wisząca - ok. 965 zł (brutto)
Lampa ścienna - ok. 550 zł (brutto)


 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe