piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość! Podpory montażowe PREMIUM dla progów GU Thermostep

Nowość! Podpory montażowe PREMIUM dla progów GU Thermostep

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2018-06-19 10:37:58

Właściwie podparcie drzwi podnoszono-przesuwnych daje gwarancję poprawnego działania systemu na długie lata. Podpory proponowane przez grupę GU, wykonane z ekspandowanego utwardzonego polistyrenu, produkowane są w odcinkach o długości 1,2 metra, a ich montaż jest szybki i prosty. W górnej części wpuszczona została specjalna listwa w kształcie litery „T” z uszczelnieniem z taśmy rozprężnej. Natomiast w części dolnej zastosowano listwę zaczepową z twardego PCV, która umożliwia trwałe połączenie z podłożem za pomocą stalowych kotew. Podpora zapewnia też doskonałą izolację termiczną (współczynnik przewodzenia ciepła lambda – 0,035 W/mK), wiatroszczelność w klasie C5 i wodoszczelność w klasie E900. Wytrzymałość podpory na ściskanie przy 10% odkształceniu wynosi powyżej 650 kPa.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowością w tego typu produktach jest zastosowanie specjalnej powłoki od strony zewnętrznej. Trwała elastyczna powłoka zabezpiecza przed działaniem promieni UV, posiada odporność temperaturową od -20°C do +90°C oraz chroni przed wilgocią. To szczególnie istotne w przypadku domów jeszcze nieocieplonych (np. z powodu przeciągających się prac). Dzięki powłoce podpora jest zabezpieczona, a inwestor nie musi śpieszyć się z ocieplaniem i bez obaw może poczekać na dogodny moment.

Powłoka stanowi rozwiązanie systemowe przyjazne dla środowiska – jest bezwonna i niepalna, nie zawiera też rozpuszczalników organicznych i jest bezpieczna dla polistyrenów.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe