piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu

Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu

DESIGN / Ogród / 2018-04-19 08:08:09

Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to praktyczny element, który nie tylko zachwyca oryginalną fakturą, ale też stanowi idealnie dopełnienie ogrodowych aranżacji. A dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantuje komfort użytkowania i wyjątkową trwałość.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Palisada Piedra (kamienna) urzeka niepowtarzalnym rysunkiem na powierzchni i szlachetną kolorystyką, uzyskanymi za sprawą specjalnej technologii produkcji (wet-cast). Polega ona na formowaniu elementów z ciekłej mieszanki betonowej, dzięki czemu możliwe jest wierne odwzorowanie wyglądu kamienia. Ponadczasowy urok tego naturalnego surowca został ujęty w prostej, nowoczesnej formie, dlatego palisada świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych przestrzeniach, podkreślając urok posesji i nadając jej elegancki charakter. Produkt pięknie komponuje się z inną nowością w ofercie Libet – płytą tarasową Piedra z kolekcji Libet Impressio, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych, harmonijnych kompozycji.

  • Elegancka, trwała, praktyczna…

Palisada Piedra (kamienna) to przykład doskonałego połączenia ponadczasowego designu z wytrzymałością wysokiej klasy wyrobów betonowych. Elementy są barwione nie tylko w warstwie wierzchniej, ale na całej powierzchni, dlatego możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, bez utraty walorów estetycznych. To wszystko, w połączeniu z praktycznym wymiarem 60 x 14,5 x 15 cm sprawia, że produkt sprawdzi się podczas wykończania ścieżek, schodów i tarasów, a także jako materiał do budowy estetycznych, a przy tym funkcjonalnych elementów małej architektury.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe