piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
NOWOŚĆ! Oryginalne z natury – przyciski TECEloop w wyjątkowej odsłonie
fot. TECE

NOWOŚĆ! Oryginalne z natury – przyciski TECEloop w wyjątkowej odsłonie

AKCESORIA / Wyposażenie / 2021-10-18 14:38:15

Przyroda to niewyczerpane źródło inspiracji. Spragnieni bliskości, chętnie zapraszamy ją do naszych wnętrz. Teraz, dzięki rozwiązaniom od marki TECE, może zagościć również w pomieszczeniach sanitarnych. Dąb, marmur, kamień łupkowy i szkło stały się bowiem inspiracją dla nowych wariantów przycisków TECEloop.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Potrzeby wnętrza

Piesze wędrówki po górach, spacer po lesie wśród szumu drzew czy kojący dla zmysłów dotyk chłodnego kamienia – korzyści płynących z przyrody nie sposób nie docenić. Przebywanie na łonie natury uspokaja, wycisza, dotlenia organizm. Nic dziwnego, że chcemy mieć z nią kontakt jak najczęściej – także w najbliższym otoczeniu. Odpowiedzią firmy TECE na tę potrzebę bliskości są przyciski spłukujące do WC TECEloop. Inspirowane i wykonane z naturalnych materiałów, pozwalają zwiększyć komfort użytkowania łazienki i wprowadzić do niej upragnione doznania. Nowe modele dostępne są w wariancie dąb, marmur, kamień łupkowy i szkło. Bazując na niezmiennej funkcjonalności i doskonałości kształtów, z którą od lat kojarzona jest seria przycisków TECEloop, otrzymały nowy wyraz i oryginalne wykończenie.

Kontakt z naturą

Osoby, które na pierwszym planie stawiają przytulność, docenią z kolei przycisk TECEloop w wariancie dąb. Drewno bowiem, jak żaden inny materiał, pozwala nadać naturalny charakter wnętrzu oraz sprawić, że staje się ono ciepłe i przyjemne dla zmysłów.

Majestatyczny, a zarazem delikatny – marmur zachwyca swoim pięknem i szlachetnością od pokoleń. Do niedawna kojarzony wyłącznie z przepychem i luksusem. Teraz, dzięki rozwojowi technologii obróbki, rezygnuje ze swej elitarności, wyrażając dążenie do natury i autentyczności w aranżacji wnętrz. Przyciski TECEloop w tym wykończeniu podkreślą unikalny, a zarazem szlachetny charakter łazienki.

Kamień łupkowy intryguje surową elegancją i strukturą. Zafascynowani wielowymiarowością i tajemniczością kamienia, odkrywamy jego naturę w nowoczesnym detalu.

Szkło to z kolei jeden z najbardziej klasycznych materiałów wykończeniowych przycisków TECEloop. Teraz – przybierając intrygujące barwy – przedstawia swoje nowe oblicze. Wachlarz odcieni został wyselekcjonowany przez prof. Axela Venna – projektanta, badacza kolorów i trendów. Nowe modele TECEloop dostępne są w kolorach: wieczorny zmierzch, rubinowa czerwień, kawowy brąz, jasny beż i szkło tytanowe.

W zgodzie z Twoją naturą

System modułowy TECEloop pozwala na spersonalizowanie przycisku spłukującego i dopasowanie do indywidualnego gustu oraz stylu wykończenia łazienki. Dokonuje się tego poprzez dobór płytki i koloru przycisków. Szeroka paleta barw i materiałów zapewnia możliwość stworzenia produktu idealnie wpisującego się w projekt łazienki. Dodatkowo przyciski mogą być montowane tradycyjnie, tj. natynkowo, a także w sposób zlicowany z powierzchnią ściany – za pomocą dodatkowej ramki.

Nowe modele TECEloop to gwarancja oryginału. Powstały z prawdziwych materiałów, takich jak drewno, marmur i kamień łupkowy. Zachwycają swoją prostotą i autentycznością. To rozwiązania prawdziwe z natury.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe