piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość KLUDI - seria armatury łazienkowej KLUDI TERCIO

Nowość KLUDI - seria armatury łazienkowej KLUDI TERCIO

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-10-10 13:01:00

KLUDI TERCIO to armatura łazienkowa, która zdobyła zaufanie klientów dzięki uniwersalnej stylistyce, wysokiej jakości i atrakcyjnym cenom. W 2014 roku KLUDI zaprezentowało nową odsłonę tej serii. Odświeżony design KLUDI TERCIO odpowiada najnowszym trendom we wzornictwie użytkowym.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W nowoczesnej przestrzeni łazienkowej dominuje minimalistyczna stylistyka. W takim wnętrzu najlepiej prezentują się delikatne, organiczne formy. Odświeżona seria KLUDI TERCIO, dzięki swoim uniwersalnym i subtelnym kształtom, doskonale wpasuje się w wystrój takiej właśnie łazienki. Efektowna metamorfoza tej serii pozwala podążać za najnowszymi trendami. Niezmiennymi cechami KLUDI TERCIO pozostają wysoka jakość i korzystna cena.

  • GWARANCJA KOMFORTU

[[[zdjecie,4977,duze]]] Nowa seria KLUDI TERCIO to większy komfort użytkowania. Prosta, pozbawiona załamań forma nadaje armaturze wizualną lekkość, a jednocześnie ułatwia utrzymanie w czystości. Uniwersalna, chromowana powierzchnia sprawia, że kolekcja komponuje się z różnymi stylami aranżacji. Nowe modele baterii umywalkowych i bidetowych wyglądają smuklej i zapewniają więcej przestrzeni między wylewką a dnem misy. Uchwytowi nadano bardziej organiczną formę, dzięki czemu zwiększyła się ergonomiczność użytkowania baterii. Serię uzupełniono o model baterii umywalkowej ze sterowaniem bocznym. Nowy uchwyt i wysoki korpus zapewniają wygodną obsługę i dodatkową przestrzeń pomiędzy wylewką baterii a umywalką.

  • EKOLOGICZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ

[[[zdjecie,4978,duze]]]KLUDI TERCIO to armatura przyjazna naturze. Baterie wchodzące w skład serii charakteryzują się niską klasą przepływu - w przypadku modeli umywalkowych nawet na poziomie 5 l/min. W standardowej baterii przepływ utrzymuje się na poziomie 12-15 l/min. Zastosowane w KLUDI TERCIO ekologiczne perlatory zmniejszają zużycie wody o około 40%. Modele wyposażone w perlator s-pointer Eco, posiadają dodatkowo możliwość dopasowania kąta wypływu. Zaletą tego rozwiązania jest łatwość obsługi - kąt strumienia można zmieniać dotknięciem palca.

Nowa armatura KLUDI TERCIO to połączenie zalet sprawdzonej serii z aktualnymi trendami w designie. Ergonomiczne i przyjazne naturze baterie są dowodem na to, że nowoczesne wzornictwo może stać się stałym i funkcjonalnym elementem naszych mieszkań.

źródło: kludi/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe